FPHU Euromont

Produkcja elementów wykończeniowych ze stali nierdzewnej.

26-624 Trablice 68d mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 204 486
Adres korespondencyjny
26-624 Trablice 68d mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Firma Euromont specjalizuje się w produkcji elementów metalowych. Działa na rynku od 2008 roku i realizuje zlecenia osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Trablicach, w powiecie radomskim, w województwie mazowieckim. Właścicielem zakładu jest Cezary Pyciarz.
Produkty i usługi
Firma Euromont to doświadczony projektant i dostawca elementów wykończeniowych. Produkuje je z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość i estetykę. Poza konstrukcjami ze stali nierdzewnej dostarczane są też elementy łączące w sobie zalety metalu i innych materiałów. W zakładzie produkowane są konstrukcje z metalem i drewnem, metalem i szkłem oraz linkami stalowymi.

Podstawą firmowej produkcji są balustrady. Można je podzielić na zewnętrzne i wewnętrzne. Pierwsze z nich doskonale sprawdzają się do zabezpieczania tarasów i balkonów, natomiast drugie montowane są przy otwartych przestrzeniach na piętrach. Nie jest to wszystko co produkuje zakład. Klienci mogą też zamówić poręcze do schodów, daszki zabezpieczające wejścia do budynków i schody wykonane z metalu lub drewna.

Uzupełnieniem oferty firmy Euromont jest wytwarzanie podjazdów dla niepełnosprawnych.

Wszystkie wymienione konstrukcje są dostarczane na wskazane miejsce i fachowo montowane.

Więcej informacji dotyczących firmy i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe