Przemko Michalina Smuklerz

Klimatyzacja samochodowa
ul. Jodłowa 75, 26-660 Wielogóra mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Klimatyzacja samochodowa. Przemko Michalina Smuklerz ma swoją siedzibę w miejscowości Wielogóra w województwie mazowieckim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 575 421 777 lub napisz wiadomość e-mail na adres autoklimaradom@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z Przemko Michalina Smuklerz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 26-660 Wielogóra ul. Jodłowa 75,.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Przemko Michalina Smuklerz. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
C
Iwona Celejewska
Świetne, fachowe podejście do klienta. Cent przystępne. I co najważniejsze, wreszcie znaleziono przyczynę dlaczego klima nie działała prawidłowo. Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.