Tęczowy ogród gospodarstwo sadownicze Marcin Wasilewski

Naturalnie mętne soki z owoców i warzyw

Przetwórstwo warzyw i owoców
96-521 Brzozowiec 16 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tęczowy ogród gospodarstwo sadownicze Marcin Wasilewski
96-521 Brzozowiec 16 mazowieckie
NIP
8371621367
Telefon
Tęczowy ogród gospodarstwo sadownicze Marcin Wasilewski

Informacje

Opis działalności firmy Tęczowy ogród gospodarstwo sadownicze Marcin Wasilewski w Brzozowiec
Tęczowy Ogród to gospodarstwo sadownicze znajdujące się w Brzozowcu, w województwie mazowieckim. Firma, której właścicielem jest Marcin Wasilewski, sprzedaje jabłka i produkuje z nich soki. Oferuje wyroby z własnych owoców i proponuje usługę tłoczenia z produktów dostarczonych przez klientów.
Produkty i usługi
Jabłka to owoce, z których słynie Polska. W gospodarstwie sadowniczym Tęczowy Ogród uprawiane są różne odmiany jabłoni, na których rosną dorodne i smaczne owoce. Można je kupić w całości albo w formie tłoczonego na zimno soku. Odpowiednie warunki wyciskania sprawiają, że sok jest naturalnie mętny, co oznacza, że zawiera witaminy i inne ważne dla zdrowia składniki. Tęczowy Ogród sprzedaje soki jabłkowe oraz wyroby zawierające sok z jabłek i innych owoców i warzyw. Oferta gospodarstwa obejmuje:
-soki jabłkowo-aroniowe,
-soki jabłkowo-borówkowe,
-soki jabłkowo-gruszkowe,
-soki jabłkowo-miętowe,
-soki jabłkowo-dyniowe,
-soki jabłkowo-marchewkowe.

Dostępne są też soki jabłkowe z truskawką, pigwą, czarną porzeczką, wiśnią, winogronem i czerwonym buraczkiem.

Soki sprzedawane są w opakowaniach bag-in-box oraz butelkach szklanych i butelkach plastikowych. Data ważności soku to rok od daty tłoczenia i 21 dni od otwarcia opakowania bag-in-box, oczywiście przy zalanym kraniku. Dodatkowo klienci, którzy mają własne warzywa i owoce mogą je przywieźć, by pracownicy gospodarstwa przerobili je na sok.

Tęczowy Ogród swoje jabłka oferuje też w ramach sprzedaży hurtowej. Dostępne są owoce takich odmian jak Gala, Idared, Ligol, Lobo, Szampion, a także Cortland, Boskop i Jonagold. W sadach rosną też jabłka
Piros, Genewa i Gloster.

Nowym punktem w ofercie gospodarstwa są borówki. Owoce te zachwycają słodko-kwaskowatym smakiem i są niezwykle zdrowe.

Pytania dotyczące zakupów i usług tłoczenia oferowanych przez Tęczowy Ogród można kierować na adres e-mailowy albo zadawać telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Tęczowy ogród gospodarstwo sadownicze Marcin Wasilewski z lokalizacji: Brzozowiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

soki,