Geox Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Przemysław Dybiec

Zapewniamy geodezyjną obsługę budowy

Geodezja
ul. Chopina 39A, 96-503 Sochaczew mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Geox Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Przemysław Dybiec

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Geox prowadzone jest przez Przemysława Dybca. Siedziba firmy znajduje się w Sochaczewie, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach geodezyjnych, które realizujemy dla Klientów indywidualnych, instytucji oraz przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu nasze doradztwo w zakresie gospodarki nieruchomościami. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam realizację niezbędnych pomiarów oraz prac geodezyjnych. Wykonujemy:
- podziały nieruchomości,
- tyczenie budynków,
- inwentaryzacje budynków,
- wznowienia granic,
- ustalenia granic,
- rozgraniczenia nieruchomości.

Zajmujemy się usługami kartograficznymi, w ramach których sporządzimy dla Państwa mapy do celów projektowych, mapy do zasiedzenia oraz mapy do celów prawnych.

Zapewniamy geodezyjną obsługę nieruchomości, w ramach któej zajmiemy się wykonaniem pomiarów działek, które przeznaczone są pod zabudowę. Przeprowadzimy pomiary, które określą ulokowanie obiektu. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc przy wszelkich formalnościach oraz sporządzeniu dokumentacji. Czuwamy także nad przebiegiem prac budowlanych.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze służymy pomocą. Zapewniamy Państwu najwyższy standard usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Jędrek
Zamówiłem u nich mapę do celów projektowych, sporządzili ją w terminie, bardzo precyzyjnie. Polecam.
R
Radek
Polecam, przeprowadzali mi niezbędne podziały działek, wszystko wykonane sprawnie i w dobrej cenie.
B
Bella_921
Firma godna polecenia, przygotowali mi mapę, zajęli się obsługą geodezyjną budowy, doradzili przy formalnościach.
I
IniaGH
Wykonali mi rozgraniczenie nieruchomości, bardzo dobra, solidna firma, można liczyć na ich fachowe doradztwo, doskonale wywiązali się z zadania.
K
Krzysiek
Korzystałem z ich usług, zajęli się całą obsługą geodezyjną budowy, pomagali na każdym etapie. Śmiało mogę polecić każdemu, komu zależy na dobrych geodetach.