"Geox" Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Przemysław Dybiec

Geodezja
ul. Chopina 39A, 96-500 Sochaczew, woj. mazowieckie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

"Geox" Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Przemysław Dybiec działa w branży Geodezja. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Sochaczew.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 609 556... lub mailową: dybiec@op.pl
Siedziba firmy "Geox" Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Przemysław Dybiec znajduje się pod adresem 96-500 Sochaczew ul. Chopina 39A. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Geox" Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych Przemysław Dybiec. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
M
Mateusz
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność! Widać, że doskonale znają się na swojej robocie.
K
Kajetan
Jestem z nich bardzo zadowolony. Pomiary wykonali rzetelnie i bardzo dokładnie. Świetni fachowcy!
F
Franek
Geox świadczy usługi geodezyjno-kartograficzne na bardzo wysokim poziomie. Wielokrotnie z nimi współpracowałem i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze realizują zlecenia rzetelnie i terminowo. Szczerze polecam.
P
Patrycja
Pełen zakres usług geodezyjnych, to specjaliści z dużym doświadczeniem, bardzo mi pomogli i doradzili, współpraca była przyjemnością.
J
Jędrek
Zamówiłem u nich mapę do celów projektowych, sporządzili ją w terminie, bardzo precyzyjnie. Polecam.
R
Radek
Polecam, przeprowadzali mi niezbędne podziały działek, wszystko wykonane sprawnie i w dobrej cenie.
B
Bella_921
Firma godna polecenia, przygotowali mi mapę, zajęli się obsługą geodezyjną budowy, doradzili przy formalnościach.
I
IniaGH
Wykonali mi rozgraniczenie nieruchomości, bardzo dobra, solidna firma, można liczyć na ich fachowe doradztwo, doskonale wywiązali się z zadania.
K
Krzysiek
Korzystałem z ich usług, zajęli się całą obsługą geodezyjną budowy, pomagali na każdym etapie. Śmiało mogę polecić każdemu, komu zależy na dobrych geodetach.
M
Maciej
Błyskawiczne, profesjonalne tyczenie budynku i przede wszystkim tanio. Będę wracał z kolejnymi zleceniami.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.