Usługi Pogrzebowe Witold Krajewski

Pogrzeb – wiązanki, wieńce pogrzebowe!

Usługi pogrzebowe
ul. Jana Pawła II 6, 05-870 Błonie mazowieckie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
602 658 522
Witold Krajewski
602658522
witold.krajewski@wp.pl
227254217
Adres korespondencyjny
ul. Jana Pawła II 6, 05-870 Błonie mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Nasza firma, z siedzibą w miejscowości Błonie, świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe – zgodnie z tradycją i wieloletnim doświadczeniem. Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa dbamy o to, by pomagać bliskim w organizacji pogrzebu, między innymi dostarczając wiązanki czy wieńce pogrzebowe.
Produkty i usługi
Oferujemy pomoc w rozwiązywaniu wszystkich napotkanych trudności związanych z pochówkiem. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnia chwila łącząca zmarłych i pozostałych w bólu bliskich, była wypełniona taktem, życzliwością i zrozumieniem.

W chwilach tak bolesnych dla bliskich zmarłej osoby, firma „Krajewscy” składa wszystkim pogrążonym w żałobie wyrazy szczerego współczucia.

Naczelną dewizą naszej firmy jest przede wszystkim niesienie pomocy ludziom w potrzebie, kiedy oni sami nie mogą unieść brzmienia, jakim niewątpliwie jest śmierć bliskiej im osoby.

Zapewniamy Państwu:

• szeroki wybór trumien i urn,
• organizacja pogrzebów świeckich, jak i wyznaniowych,
• organizacja pochówków kremacyjnych,
• załatwienie wszelkich formalności w kancelariach parafialnych, zarządach cmentarzy, itd.,
• przechowanie ciała w chłodni,
• wyspecjalizowane ekipy żałobników,
• wieńce, wiązanki pogrzebowe,
• krzyże, dewocjonalia, nekrologi i klepsydry,
• kopanie grobów,
• odpowiednia oprawa muzyczna.

Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną pomoc w kościele i na cmentarzu. Kredytujemy koszty pogrzebu do czasu otrzymania zasiłku z ZUS i KRUS. Oferujemy swoje usługi całodobowo.

Niezależnie od rodzaju obrządku usługi nasze świadczymy z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, wysłuchując potrzeb rodziny zmarłego. W razie konieczności służymy radą i pomagamy w podejmowaniu przydatnych, acz czasami trudnych decyzji. Aby organizowane przez nas pogrzeby spełniały Państwa oczekiwania świadczymy szereg usług.
Marki i specjalizacje
Usługi Pogrzebowe , Karawany, Trumny, Wiązanki, Wieńce Pogrzebowe, Pochówki Kremacyjne, Krzyże, Dewocjonalia, Nekrologi, Klepsydry, Urny, Pogrzeby Świeckie, Pogrzeby Wyznaniowe, Przechowanie Ciała W Chłodni, Wyspecjalizowane Ekipy Żałobników.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
S
Wiktor Skudynowski
Pogrzeb został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Zakład załatwił sprawy z parafią, cmentarzem i urzędami. Bardzo jesteśmy wdzięczni, że nie zostaliśmy obarczeni dodatkowymi obowiązkami związanymi z pochówkiem. Gorąco polecamy ten zakład pogrzebowy.