Usługi Pogrzebowe Witold Krajewski

Usługi pogrzebowe
ul. Jana Pawła II 6, 05-870 Błonie mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Usługi pogrzebowe. Usługi Pogrzebowe Witold Krajewski ma swoją siedzibę w miejscowości Błonie w województwie mazowieckim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: witold.krajewski@wp.pl lub telefonicznej 602 658 522 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Usługi Pogrzebowe Witold Krajewski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 05-870 Błonie ul. Jana Pawła II 6,.
Uważamy, że Usługi Pogrzebowe Witold Krajewski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
S
Wiktor Skudynowski
Pogrzeb został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Zakład załatwił sprawy z parafią, cmentarzem i urzędami. Bardzo jesteśmy wdzięczni, że nie zostaliśmy obarczeni dodatkowymi obowiązkami związanymi z pochówkiem. Gorąco polecamy ten zakład pogrzebowy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.