PLOH Sp. z o.o

Ploh Vending - to fachowa marka!

Automaty do sprzedaży
ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 733 06 93
Dział Handlowy
227330694
kontakt@ploh.pl
Dział Obsługi Klienta
227330693
ploh@ploh.pl
biuro@ploh.pl
Adres korespondencyjny
ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze mazowieckie

Informacje

O nas
* Jesteśmy autoryzowanym operatorem automatów Nestle i Pepsi, jak również obsługujemy automaty marki własnej.

Zapewniamy nowej generacji dystrybutory do wody będące czystszą i ekonomiczną alternatywą dla rozwiązania pięcio galonowego. obsługujemy ok. 50 tysięcy konsumentów w całej Polsce. Serwujemy naszym Klientom ponad 2000 napojów w ciągu każdej godziny.

* Nasze maszyny stoją w:
- biurach,
- hotelach,
- fabrykach,
- szpitalach,
- przychodniach lekarskich,
- uczelniach i szkołach,
- salach koncertowych, teatrach,
- dworcach.

Wierzymy, że obsługa automatów to coś więcej niż tylko uzupełnianie produktów - to pełna troska o naszych Klientów! Potwierdzeniem naszych umiejętności są nie tylko certyfikaty i nagrody, ale przede wszystkim satysfakcja dziesiątek tysięcy osób korzystających z naszych urządzeń. Mamy nadzieję, że także Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona!

* Cele i wartości
Codziennie cały nasz zespół pracuje po to, by zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom usług. Chcemy by zarówno korzystanie z naszych automatów, jak i współpraca z nami była dla Państwa przyjemnością.

* Fakty
Serwujemy naszym Klientom ponad 2000 napojów w ciągu każdej godziny. Nasze maszyny stoją w biurach, hotelach, fabrykach, szpitalach, przychodniach lekarskich, uczelniach i szkołach, salach koncertowych, teatrach, dworcach oraz wielu innych miejscach użytku publicznego.

Wiele lat na rynku nauczyło nas stosowania sprawdzonych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb naszych klientów i ich oczekiwań (co do rozmiaru, wyglądu, funkcjonalności oraz ceny). Właśnie dlatego korzystamy z urządzeń renomowanych firm takich jak: Necta, Rheavendors, Franke czy De Longhi.

* Automaty do kawy
* Automaty z napojami
* Automaty z przekąskami

Naszą ofertę profesjonalnie konsultujemy z Państwem, doradzając najlepsze rozwiązania według wybranych przez Państwa kryteriów.

W ramach współpracy zapewniamy całkowity serwis maszyn. Zgłaszane usterki usuwamy w ciągu 24 godzin.
Opis działalności
Działamy na rynku od 1991 roku. Zapewniamy napoje gorące i zimne oraz przekąski, a także obsługę automatów vendingowych (sprzedających). Oferujemy szeroki zakres produktów i rozwiązań, od prostego ekspresu ciśnieniowego do biur, pojedynczego automatu vendingowego, dystrybutora filtrującego do wody, po ścianę vendingową, czy profesjonalne ekspresy ciśnieniowe dla hoteli i restauracji. Zapewniamy kompleksową obsługę maszyn, od asysty w dostosowaniu automatu do Państwa potrzeb, przez dostarczanie produktów do automatu, po utrzymanie go w czystości i sprawności technicznej. Automaty do sprzedaży.
Produkty i usługi
Nasza oferta to profesjonalna i kompleksowa obsługa maszyn vendingowych. Oferujemy automaty sprzedające napoje gorące, zimne oraz przekąski (batony, chipsy, etc.). Zapewniamy pomoc w dobraniu odpowiedniego dla Państwa automatu i asortymentu produktowego.

Zapewniamy instalację automatu, obsługę automatu w zakresie bieżącej eksploatacji (uzupełnianie produktów, utrzymywanie w czystości i zgodzie ze standardami higieny i bezpieczeństwa) oraz obsługę serwisową.

* Szeroki wachlarz rozwiązań i produktów
Żeby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa zróżnicowane potrzeby oferujemy szeroki zakres form współpracy, płatności, asortymentu oraz rodzajów maszyn. Wszystkie te zagadnienia omówione są bardziej szczegółowo w dalszej części sekcji "Oferta".

* Dobry stosunek ceny do jakości
Zdajemy sobie sprawę, że cena jest istotnym czynnikiem w decyzji wyboru dostawcy usług i dlatego proponujemy ceny atrakcyjne w stosunku do jakości świadczonych przez nas usług.

- automaty do sprzedaży
- automaty z puszkami
- maszyny do przekąsek
- operator maszyn vendingowych
- sprzedaż gorących napojów
- sprzedaż napojów zimnych z automatów
- woda do firmy
- kawa do firmy
- automat z przekąskami
- automaty pepsi
- ekspres ciśnieniowy
- ekspres do kawy
- ekspresy kawowe
- ekspresy profesjonalne
- kapsuły lavazza
- kawa lavazza
- kawa mielona
- kawa w ziarnach
- sprzedaż ekspresów
- wynajem ekspresów
- operator vendingowy
- sprzedaż automatów
- automaty ze słodyczami
- automaty z kawą
- BioCote
- ekspresy kawowe
- ekspresy do kawy
- kawomaty
- systemy kawowe
- maszyny do kawy
- Bobomat
- termosy do gastronomii
- warniki do wody
- ściana vendingowa
- napoje zimne
- napoje gorące
- przekąski
- Nivona
- Necta
- Astro
- Lioness
- Rheavendors
- Franke De Longhi
- dystrybutory filtrujące wodę
Marki i specjalizacje
Automaty sprzedające:
* automaty do kawy,
* automaty z napojami,
* automaty z przekąskami.

Ekspresy do kawy:
* ekspresy do biur,
* ekspresy do hoteli i gastronomii,
* akcesoria.

Dystrybutory wody:
* dystrybutory filtrujące do wody.

BioCote, Bobomat, Nivona, Necta, Astro, Lioness, Rheavendors, Franke, De Longhi, ekspresy profesjonalne.

Automaty do sprzedaży.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
B
Marcin Borysiewicz
2011-06-29 14:18:24
wstawili u nas automacik i super kawe daja polecam

Słowa kluczowe

napoje bezalkoholowe automaty, napoje zimne automaty, napoje gorące automaty, napoje gazowane automaty, napoje nie gazowane automaty, zimny napój automaty, zaopatrzenie automatu z napojami, vending, automaty vendingowe, automaty sprzedające, ekspresy do kawy, automaty sprzedające do kawy, obsługa automatów sprzedających, automaty do kawy, automaty z napojami, automaty sprzedające z napojami, automaty z przekąskami, ekspresy na kapsułki, ekspresy do kawy na kapsułki, ekspresy automatyczne, ekspresy automatyczne do kawy, automaty z gorącymi napojami, automaty do gorących napojów, sprzedaż automatów z napojami, sprzedaż automatów do kawy, sprzedaż automatów z gorącymi napojami, sprzedaż automatów z zimnymi napojami, automaty z napojami nie gazowanymi, sprzedaż automatów na napoje nie gazowane, sprzedaż automatów na napoje, sprzedaż automatów sprzedających, automaty snackowe, automaty nescafe, sprzedaż automatów na przekąski, sprzedaż automatów z przekąskami, automaty samosprzedające, napoje z automatu, wynajem automatów sprzedających, wynajem automatów na przekąski, wynajem automatów na kawę, wynajem automatów z gorącymi napojami, wynajem automatów z napojami, wynajem automatów samosprzedających, maszyny vendingowe, ekspresy do kawy do biur, ekspresy do kawy dla hoteli, ekspresy do kawy dla gastronomi, automaty z napojami w puszce, automaty z napojami w puszkach, maszyny samosprzedające z przekąskami, operator maszyn vendingowych, sprzedaż gorących napojów z automatów, kawa do firmy, automaty pepsi, ekspresy ciśnieniowe, ekspresy do kawy profesjonalne, automaty ze słodyczami, automaty z batonami, automaty sprzedające ze słodyczami, automaty sprzedające z batonami