Naprawa Pomp Wtryskowych i Wtryskiwaczy Sławomir Polak

Mechanika samochodowa
ul. Poznańska 408A, 05-850 Ołtarzew mazowieckie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma Naprawa Pomp Wtryskowych i Wtryskiwaczy Sławomir Polak z siedzibą w miejscowości Ołtarzew świadczy swoje usługi w branży Mechanika samochodowa.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 602 690... lub mailowy: diesel.polak@wp.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Naprawa Pomp Wtryskowych i Wtryskiwaczy Sławomir Polak. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Poznańska 408A, 05-850 Ołtarzew.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.2113N, 20.7625E. [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Naprawa Pomp Wtryskowych i Wtryskiwaczy Sławomir Polak, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(10 opinii) napisz opinię
B
Beata
Polecam usługi Pana Sławka
G
Grzesiek
Polecam. Prawdziwy fachowiec
K
Karol
Polecam. Super fachowiec
J
N
Jacek Napiórkowski
Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wszystkim w potrzebie z dieslem.
V
volvo
Bardzo rzetelna firma, wstawiłem auto jednego dnia popołudniu a następnego było już do odbioru (uszkodzona pompa cr) do tego ceny dosyć przystępne biorąc pod uwagę innych usługodawców tego typu i lokalizacje firmy. Polecam. Naprawiono pompę i poprawiono uszkodzenia, jakich dokonał inny mechanik.
M
3
Mazda 323f
Warsztat pana Sławomira polecam każdemu, kto chce szybko i fachowo pozbyć się kłopotów w układzie paliwowym swojego diesla.
F
M
ford mk3
Polecam, naprawdę fachowo robione wtryski.
A
2
T
audi 2.5 tdi
Wiedza, fachowość, doświadczenie, to cechuje warsztat pana Sławomira Polaka z ul poznańskiej 408a w Ołtarzewie. Jeżeli chcesz, by szybko, trafnie zdiagnozowano przyczynę i ją usunięto w twoim dieslu. Polecam.
G
Gabi
Gorąco polcem, wszystko ok :)
M
Michal
Polecam ten warsztat, naprawa wykonana sumiennie oraz szybko :)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.