Ascar Andrzej Suska

Naprawa samochodów powypadkowych, blacharstwo, lakiernictwo, mechanika.

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. gen. T. Kutrzeby 47, 05-082 Stare Babice mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Ascar Andrzej Suska
ul. gen. T. Kutrzeby 47, 05-082 Stare Babice mazowieckie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
227529127
ascar@ascar.com.pl
Biuro Obsługi Klienta
600034733
Ascar Andrzej Suska

Informacje

O nas
Firma ASCAR jest obecna na rynku od 1989 r. Założycielem i właścicielem jest Andrzej Suska.

Dokonujemy kompleksowej obsługi uszkodzonego pojazdu. Posiadamy szereg stanowisk do wykonywania napraw mechanicznych, blacharskich, lakierniczych oraz obszerny dozorowany parking. Dysponujemy stanowiskami wyposażonymi w nowoczesne urządzenia naprawcze, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.

Udostępniamy samochody zastępcze na czas naprawy. Posiadamy własną pomoc drogową. Ponadto zapewniamy możliwość odbioru uszkodzonego samochodu i odstawienie po naprawie do umówionego miejsca.

Zatrudniamy 15 wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem w branży motoryzacyjnej. Nasz personel administracyjny posiada rozległą wiedzę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Podpisaliśmy umowy współpracy z T.U.i R. WARTA, T.U. ALLIANZ, T.U. AVIVA. Prowadzimy rozliczenia bezgotówkowe ze wszystkimi zakładami ubezpieczeń.

Na podstawie zawartych umów ściśle współpracujemy z PEUGOT LONGIN BIELAK, RENAULT SEPCZYŃSKI, OPEL ABEXIM (posiadamy status platynowego partnera handlowego), FORD AUTO PLAZA (kilka lat z rzędu uzyskiwaliśmy status złotego klienta) oraz ENGLISH CARS CENTRE.

Dążenie do doskonałej jakości usług i zadowolenia klientów jest naszym celem i wyzwaniem czego wynikiem jest otrzymany Certyfikat Systemu Jakości ISO 9001:2001 (wdrożone i okresowo audytowane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.).
Opis działalności firmy Ascar Andrzej Suska w Stare Babice
Firma ASCAR jest obecna na rynku od 1989 r. Założycielem i właścicielem jest Andrzej Suska. Dokonujemy kompleksowej obsługi uszkodzonego pojazdu. Posiadamy szereg stanowisk do wykonywania napraw mechanicznych, blacharskich, lakierniczych oraz obszerny dozorowany parking. Dysponujemy stanowiskami wyposażonymi w nowoczesne urządzenia naprawcze.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi w zakresie:

* holowania pojazdów (na terenie całej Polski i poza granicami);
* odbioru pojazdu przed naprawą i jego odstawienie po zakończeniu w umówione miejsce;
* przechowywania opon i samochodów należących do klientów;
* napraw blacharskich;
* napraw lakierniczych;
* napraw mechanicznych;
* obsługi procesu likwidacji szkody;
* wyceny naprawy (program AUDATEX);
* wynajmu pojazdów.

Do holowania pojazdów (w systemie 24h) używamy własnego składu holowniczego na samochodzie MERCEDES BENZ 614D. Przewozimy pojazdy o całkowitej masie nie przekraczającej 3t.

Naprawy karoserii wykonujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach. Posiadamy dwa stanowiska z ramami blacharskimi (UNICAR). Są one wyposażone w komputerowy system pomiarowy (CAR-O-LINER). Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem w zawodzie blacharza samochodowego.

Hala lakiernicza w firmie ASCARNaprawy lakiernicze są przeprowadzane w nowoczesnej hali lakierniczej. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy ekologiczny system lakierów wodnych. Posiadamy kabinę lakierniczą (LAGOS) oraz własną certyfikowaną mieszalnię lakierów (PPG). Nasza doświadczona kadra lakierników przechodzi ustawicznie szkolenia w zakresie nowych technologii lakierniczych.

Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne otrzymanie samochodu zastępczego na czas naprawy.
Marki i specjalizacje
Oferujemy kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych Państwa samochodów.
Zasięg działania
Firma Ascar Andrzej Suska z lokalizacji: Stare Babice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Krzysztof
Posiadają nowoczesne sprzęty naprawcze, mechanicy są kompetentni. Na pewno warto oddać im auto do naprawy, bo sprawnie i porządnie je zreperują.
B
bartekmietki
Zespół mechaników z Ascar to prawdziwi specjaliści! Nie sądziłem, że da się jeszcze naprawić mój samochód po wypadku, był wszędzie wgnieciony. Ale blacharze sobie z tym doskonale poradzili.
K
Koles777
To najlepszy warsztat, który mi naprawiał samochód. Bardzo szybko zajęli się naprawą, a mi zaoferowali fajny samochód zastępczy!