Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o.

Wynajem żurawi wieżowych i samochodowych

Dźwigi i żurawie
ul. Uśmiechu 5, 05-250 Cegielnia mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o.
ul. Uśmiechu 5, 05-250 Cegielnia mazowieckie
NIP
5241507186
Telefon
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o. w Cegielnia
Building Bulls to firma, która powstała w 1993 roku. Siedziba naszej działalności znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Mamy bogate doświadczenie w zakresie wynajmu żurawi. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które sprowadzamy wyłącznie od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu ich funkcjonalność, niezawodność, bezpieczeństwo podczas użytkowania oraz gotowość techniczną do pracy. Nasze żurawie z pewnością sprawdzą się przy różnorodnych inwestycjach budowlanych, ułatwiając i usprawniając przebieg prac.

Oferujemy:

- żurawie górnoobrotowe o maksymalnym udźwigu od 4 do 10 ton i wysięgu od 45 do 60 metrów,

- żurawie samochodowe o maksymalnym udźwigu od 60 do 100 ton i wysięgu od 48 do 68 metrów.


Dysponujemy 86 żurawiami wieżowymi różnych typów. Z użyciem tych urządzeń sprawnie i bezpiecznie można podnieść i przenieść ciężkie przedmioty, takie jak rusztowania, maszyny, czy materiały budowlane.

Żurawie z powodzeniem stosuje się w budownictwie, przemyśle ciężkim, a nawet w transporcie i innych gałęziach przemysłu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba Building Bulls mieści się w Warszawie, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o. z lokalizacji: Cegielnia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Aktualności

29.03.2024

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls zlokalizowane w Cegielni to pewny wybór dla klientów, którzy chcą wynająć żurawie samochodowe, żurawie dolnoobrotowe i żurawie wieżowe. Urządzenia te są niezbędne do różnych celów, w tym budowy, transportu oraz instalacji maszyn i urządzeń. Dodatkowo, firma oferuje opcję wykonania usług przy pomocy żurawi.

żuraw wieżowy

18.01.2024

Żuraw wieżowy to maszyna wykorzystywana na budowach do podnoszenia i przenoszenia ciężkich przedmiotów, np. prefabrykatów betonowych czy elementów stalowych. Posiada on wysięgnik umieszczony na specjalnej konstrukcji, co pozwala na podnoszenie ładunków na znaczne wysokości. Dzięki niemu prace budowlane mogą być szybsze i bardziej efektywne.Oferujemy wynajem żurawi wieżowych w dobrej cenie!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń