Kusiak Pracownia Stolarska Sp. z o.o.

Produkcja i montaż mebli kuchennych, zabudowy, szafy, garderoby, meble biurowe.

ul. Nadarzyńska 65, 05-230 Kobyłka mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 786 22 52
Adres korespondencyjny
ul. Nadarzyńska 65, 05-230 Kobyłka mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Od 1992 roku produkujemy meble. Jesteśmy gotowi podjąć każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie aby zaspokoić Państwa potrzeby i stworzyć meble i zabudowy spełniające największe wymagania. Meble na zamówienie, kuchenne, biurowe, aranżacje dla firm i klienta indywidualnego. Sprzedaż i montaż kuchni indukcyjnych BORA.
Produkty i usługi
Oferta dla klientów indywidualnych

Realizujemy prace wg dostarczonych przez Państwa projektów, a jeżeli istnieje taka potrzeba do prac projektowych angażujemy doświadczonych architektów i projektantów. Profesjonalizm, inwencja twórcza oraz najwyższa jakość wykonania mebli przy zastosowaniu najlepszych materiałów to obowiązujący u nas standard. W efekcie naszej pracy powstają meble wyjątkowe które są odzwierciedleniem indywidualności i wyobrażeń Osób które nam zaufały.

Oferta dla firm

Realizujemy projekty Aranżacji Biurowych. Na podstawie Projektów i wizualizacji wykonujemy dokumentację oraz szkice warsztatowe które pozwalają sprecyzować potrzeby Klientów i wizje Architektów. Współpracujemy z Architektami, Biurami Projektowymi, Deweloperami i Firmami zarządzającymi powierzchniami biurowymi. Posiadamy rzadką umiejętność pogodzenia potrzeb Najemcy, Autorów Projektu z przeznaczonym na inwestycję Budżetem.
Marki i specjalizacje
Meble kuchenne
Meble Biurowe
Zabudowa wnętrz
Garderoby
Meble apteczne
Meble hotelowe
Meble recepcyjne
Kuchnie BORA
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń