Rembudhome Sp. z o.o.

Kompleksowe usługi remontowe

Renowacje i remonty
ul. Fabryczna 89, 05-270 Marki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
888 564 251
Adres korespondencyjny
ul. Fabryczna 89, 05-270 Marki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Rembudhome znajduje się w miejscowości Marki, w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Na rynku działamy od 2018 roku, jednak posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu remontów.
Produkty i usługi
Remont domu czy mieszkania to kosztowna inwestycja, którą należy powierzyć fachowcom. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wszelkich remontów zarówno całych domów, mieszkań, jak i poszczególnych pomieszczeń.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
- malowanie,
- tapetowanie,
- glazura,
- układanie parkietu,
- układanie paneli,
- gruntowanie ścian,
- szpachlowanie.
Ponadto do naszych zadań należy montaż okien i drzwi. Zajmujemy się również remontem łazienek, który obejmuje biały montaż. Nie stanowi dla nas problemu zamontowanie umywalki, kabiny prysznicowej, wanny czy sedesu. Naszym Klientom możemy zaproponować również przeróbki murarskie orazstawianie ścian działowych. Jeśli chcecie Państwo powiększyć pokój lub podzielić go na dwa mniejsze, to zajmiemy się tym sprawnie i profesjonalnie. Uzupełnienie naszej oferty obejmuje wykonywanie prac elektrycznych i usług wodnokanalizacyjnych.

Wszelkie powierzone nam zlecenia wykonujemy solidnie oraz zgodnie ze wskazówkami Klienta. Zapewniamy terminowość oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rembudhome z Marek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
Wołomin, Otwock, Sochaczew, Ożarów Maz., Piaseczno, Ostrołęka, Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń