K.S.Diament Marta Ślesicka

Niwelacje terenu koparką

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Kopernika 11G, 07-205 Rząśnik mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
K.S.Diament Marta Ślesicka
ul. Kopernika 11G, 07-205 Rząśnik mazowieckie
Telefon
K.S.Diament Marta Ślesicka

Informacje

Opis działalności firmy K.S.Diament Marta Ślesicka w Rząśnik
Firma K.S.Diament powstała w 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Rząśniku, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielką jest Marta Ślesicka.
Produkty i usługi
Do naszych zadań należą prace ziemne różnego typu. Mamy duże doświadczenie zawodowe, dzięki któremu zachęcamy Klientów do współpracy. Przyjmujemy zamówienia zarówno od ludzi prywatnych, jak i od przedsiębiorców.

Prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego, a w szczególności koparek i koparko-ładowarek. Wynajmujemy maszyny wraz z operatorami, którzy wykonają prace na najwyższym poziomie. W ofercie przygotowaliśmy:

- wyburzenia budynków,
- rozbiórki budynków,
- wykopy.

Prowadzimy wykopy pod kanalizację oraz wykopy pod media. Wykonujemy przyłącza oraz wykopy pod szambo. Zlecić nam można niwelację ternu oraz wszelkie inne równania. Dodatkowo realizujemy wykopy pod przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Na stanie posiadamy także minikoparki. Za ich sprawą można dotrzeć do mniejszych powierzchni i wykonać bardziej precyzyjne czynności. Zapewniamy, że nasze maszyny są niezawodne i bardzo wydajne.

Uzupełnieniem naszej oferty jest:
- wiercenie w betonie,
- cięcie betonu,
- kucie betonu i posadzki,
- frezowanie posadzek betonowych,
- szlifowanie posadzek i ścian betonowych,
- wzmacnianie ścian i stropów.

Zachęcamy do umawiania terminów prac pod podanymi numerami telefonów. Zapraszamy do skorzystania z oferty - firma K.S.Diament w Rząśniku.
Zasięg działania
Firma K.S.Diament Marta Ślesicka z lokalizacji: Rząśnik świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
G
Gondziuuu
Warto z nimi współpracować. Mają doświadczenie w budowlance. Niwelacje i wykopy wykonali dokładnie według dokumentacji. Operator był bardzo precyzyjny.
M
Michał
Wykopy wykonali dla nas dokładnie i według dostarczonego projektu. Nic nie musieliśmy poprawiać. Polecamy!
Z
Zofia
Dbają o zachowanie zasad BHP. Są terminowi i w ustalonym terminie realizują zlecone im prace.
D
Dareczek2111
Polecam ich do cięcia betonu. Mają tarcze, które tną bez problemu wszystkie konstrukcje z betonu i żelbetu. Jedną maszyną bardzo szybko skuli główne ściany i pomogli nam w przeniesieniu gruzu.
Ł
Łukasz
Mają uczciwe ceny za wynajem maszyn budowlanych. Operator zawsze na czas rozpoczynał pracę i nie generował niepotrzebnych przestojów, więc w terminie zakończyliśmy inwestycję.
K
Krzysiek
Polecam tę firmę! Mają bardzo solidne maszyny budowlane, które bardzo usprawniły naszą inwestycję. Pomogli nam w bardzo szybkim wyburzeniu obiektu gospodarczego. Za pomocą tarcz diamentowych skuli beton i posadzki.