LKW Walter Internationale Transportorganisation AG

Profesjonalne i kompleksowe usługi spedycyjne

Spedycja
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Informacje

Opis działalności
LKW Walter Internationale Transportorganisation AG to austriacka, rodzinna firma. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie organizacji całopojazdowych transportów ładunków w całej Europie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 1924 roku. W 1986 roku firma uzyskała odznaczenie Austriackiego Godła Państwowego za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju gospodarki. Firma zatrudnia ok. 2000 pracowników i stale prężnie się rozwija.

Nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów.

Obsługujemy transporty ładunków całopojazdowych. Specjalizujemy się w świadczeniu ładunków zarówno w transporcie drogowym, jak i intermodalnym. Zasięg naszych usług obejmuje całą Europę.

Oferowany przez nas transport jest bezpieczny. Preferowane branże to: dobra konsumpcyjne, przemysł drzewny, papierniczy, chemiczny, metalowy, motoryzacyjny i elektroniczny.

Transport ciężarowy - międzynarodowy transport drogowy. Dysponujemy flotą pojazdów ciężarowych z plandekami. Zasięg: Europa, Rosja, Kaukaz, Azja Środkowa, Bliski Wschód, Afryka Północna, Chiny.

Transport intermodalny - zapewniamy transport, który jest przyjazdy dla środowiska. Transport łączy różne środki transportu, takie jak jak samochody ciężarowe, pociągi i statki.

Przedsiębiorstwo zapewnia Państwu staranny dobór partnerów transportowych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe