Kwiaciarnia Graż-An Grażyna Łęcińska

Sprzedaż bukietów, wiązanek i wieńców

Kwiaciarnie
ul. Cmentarna 4, 45-834 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kwiaciarnia Graż-An Grażyna Łęcińska
ul. Cmentarna 4, 45-834 Opole opolskie
NIP
7471319288
Telefon
Kwiaciarnia Graż-An Grażyna Łęcińska

Informacje

Opis działalności firmy Kwiaciarnia Graż-An Grażyna Łęcińska w Opole
Nazywam się Grażyna Łęcińska. Prowadzę Kwiaciarnię Graż-An w Opolu. Od 2021 roku sprzedaję kwiaty i kompozycje kwiatowe.
Produkty i usługi
W Kwiaciarni Graż-An sprzedaję kwiaty i przygotowuję kompozycje kwiatowe. Wyróżniam się dużym doświadczeniem, dlatego tworzę piękne, dopasowane do okoliczności kompozycje, np. pogrzebowe. Przykładem są wieńce pogrzebowe ze wstęgą żałobną. Oferuję również wiązanki i stroiki przeznaczone do układania na trumnach i urnach. Klienci kupują też w kwiaciarni kwiaty doniczkowe, np. chryzantemy oraz kwiaty sztuczne, które wyglądają jak żywe. Ponadto sprzedaję dekoracje świąteczne, w tym na Wielkanoc i Boże Narodzenie oraz znicze i wkłady do zniczy. W Kwiaciarni Graż-An oferuję również:
-kwiaty na urodziny,
-kwiaty na śluby, w tym bukiety ślubne,
-kwiaty na wesela,
-rośliny ozdobne,
-bukiety imieninowe,
-kwiaty komunijne.

Bukiety i pozostałe kompozycje kwiatowe wykonuję z różnych kwiatów, w tym z czerwonych róż. Dodatkowo sprzedaję ziemię do kwiatów. Serdecznie zapraszam do zakupów w Kwiaciarni Graż-An. Zlecenia na przygotowanie kompozycji z kwiatów przyjmuję na miejscu oraz pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Kwiaciarnia Graż-An Grażyna Łęcińska z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lidzbarski, mrągowski, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, szczycieński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń