Opoland II Andrzej Bidziński

Wynajem profesjonalnych podnośników koszowych i wózków widłowych

Podnośniki
ul. Grottgera 14, 45-757 Opole opolskie
(8 opinii) napisz opinię
Opoland II Andrzej Bidziński

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Opoland II znajduje się w Opolu. Przedsiębiorstwo prowadzone przez Andrzeja Bidzińskiego zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych i pojazdów transportu bliskiego. Ponadto świadczy usługi związane z dowożeniem maszyn na wskazane miejsce i wykonywaniem prac wysokościowych. W branży działa od 2001 roku.
Produkty i usługi
Trudno sobie wyobrazić prowadzenie firmy produkcyjnej albo zarządzanie magazynem bez wózków widłowych. Awaria wózka to poważny problem, ale na szczęście firma Opoland II prowadzi wypożyczalnię tego typu pojazdów. Dysponuje wózkami na gaz znanej marki Mitsubishi. Wózki są w stanie unieść ładunki o masie nawet 3 ton, dzięki czemu doskonale nadają się do przewożenia palet, podnoszenia ich na wymaganą wysokość oraz zdejmowania. Wynajem wózków widłowych nie jest drogi. Tak samo jest z podnośnikami wypożyczanymi przez Opoland II. Przedsiębiorstwo posiada podnośniki koszowe na podwoziach samochodowych oraz samojezdne platformy, takie jak podnośniki nożycowe elektryczne i spalinowe i tak samo napędzane podnośniki teleskopowo-przegubowe. Dodatkowo wypożyczyć można przystosowany do jazdy w trudnym terenie podnośnik gąsienicowy.

Podnośniki sprawdzają się przy pracach remontowych, budowlanych, konserwacyjnych. Usługi tego typu świadczy na terenie województwa opolskiego firma Opoland II. Ponadto zajmuje się takimi pracami jak:
-prace dekarskie,
-mycie okien,
-mycie elewacji,
-usuwanie sopli,
-usuwanie nawisów śnieżnych,
-wycinka drzew,
-pielęgnacja drzew,
-montaż reklam,
-konserwacja reklam.

Oferta Opoland II jest rozbudowana, dlatego dla jej pełnego poznania najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila z pytaniami albo zadzwonić.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
E
Ekufaso
Serdecznie polecam! Wynajem zwyżek świadczą na naprawdę korzystnych warunkach. Z pewnością skorzystam ponownie w przyszłości!
R
Rduka
Polecam. Korzystam przede wszystkim w lecie, kiedy moja firma wymaga posiadania znacznie większej ilości wózków widłowych, niż posiadamy. Wówczas oferta ich wynajmu od firmy Opoland jest naprawdę korzystna.
M
Miłosz
Podnośnik gąsienicowy od Opoland wjedzie wszędzie. Sprawdziłem i polecam wynajem takiej maszyny.
D
Darek
Podnośnik nożycowy sprawdził się podczas budowy hali. Bez niego byśmy dłużej pracowali.
M
Mirek
Mają wózki widłowe na wynajem. Skorzystałem z takiej możliwości, kiedy musiałem rozładować całą ciężarówkę palet z cegłami. Wózek od Opoland dał radę!
C
Cieślak123
Od czasu do czasu wynajmuję podnośnik od Opoland, np. żeby zamontować nowy baner reklamowy. Wychodzi tanio, a reklama jest widoczna już z daleka.
K
Krzysztof
Mają sprzęt do prac na dużych wysokościach. Szczególnie przydaje się podczas ścinania drzew. Używałem go już tak i zdał egzamin.
K
kris1967
Wynajmuję u nich podnośniki, bo mają atrakcyjne ceny. Polecam Opoland!

Słowa kluczowe