Opoland II Andrzej Bidziński

Wypożyczalnia podnośników koszowych

Podnośniki
ul. Grottgera 14, 45-757 Opole opolskie
(5 opinii) napisz opinię
Opoland II Andrzej Bidziński

Informacje

Opis działalności
Opoland II to firma z siedzibą w Opolu. Przedsiębiorstwo zajmuje się wypożyczaniem sprzętu, który znajduje zastosowanie przy pracach remontowych, budowlanych, wykończeniowych oraz konserwacjach prowadzonych na wysokości. Firma działa na rynku od 2001 roku, a jej właścicielem jest Andrzej Bidziński.
Produkty i usługi
Prace wysokościowe wymagają użycia specjalistycznego sprzętu takiego jak podnośniki. Ich zakup to spory wydatek, dlatego bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wynajęcie sprzętu. Wypożyczalnię maszyn sprawdzających się podczas prac remontowych, budowlanych i konserwacyjnych prowadzi od niemal dwóch dekad firma Opoland II. Przedsiębiorstwo dysponuje maszynami renomowanych marek, co gwarantuje ich niezawodność. Maszyny są w pełni sprawne, a koszt wynajmu jest niski.Z oferty mogą skorzystać klienci z całej Opolszczyzny. Przygotowano dla nich taki park maszynowy jak:
-podnośniki koszowe na podwoziu samochodowym,
-podnośniki teleskopowo-przegubowe spalinowe,
-podnośniki teleskopowo-przegubowe elektryczne,
-podnośniki nożycowe elektryczne,
-podnośniki nożycowe spalinowe,
-podnośniki gąsienicowe.

Opoland II wypożycza również wózki widłowe i zapewnia transport maszyn na wskazane miejsce. Z użyciem specjalistycznego sprzętu przedsiębiorstwo wykonuje też prace wysokościowe. Prowadzi remonty i prace budowlane, konserwuje wysoko położone elementy wykonane z metali i odnawia wysokie urządzenia budowlane. Ma też doświadczenie w myciu okien i elewacji oraz wycinaniu i przycinaniu drzew. Podnośniki używane są również do montażu reklam i dachów oraz usuwania sopli i nawisów śnieżnych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Opoland II. Więcej o poszczególnych maszynach oraz wykonywanych usługach znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące działalności najlepiej kierować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, oławski, Opole, opolski, prudnicki, raciborski, strzelecki, strzeliński

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
D
Darek
Podnośnik nożycowy sprawdził się podczas budowy hali. Bez niego byśmy dłużej pracowali.
M
Mirek
Mają wózki widłowe na wynajem. Skorzystałem z takiej możliwości, kiedy musiałem rozładować całą ciężarówkę palet z cegłami. Wózek od Opoland dał radę!
C
Cieślak123
Od czasu do czasu wynajmuję podnośnik od Opoland, np. żeby zamontować nowy baner reklamowy. Wychodzi tanio, a reklama jest widoczna już z daleka.
K
Krzysztof
Mają sprzęt do prac na dużych wysokościach. Szczególnie przydaje się podczas ścinania drzew. Używałem go już tak i zdał egzamin.
K
kris1967
Wynajmuję u nich podnośniki, bo mają atrakcyjne ceny. Polecam Opoland!

Słowa kluczowe