Opoland II Andrzej Bidziński

Wynajem profesjonalnych podnośników koszowych i wózków widłowych

Podnośniki
ul. Grottgera 14, 45-757 Opole opolskie
(13 opinii) napisz opinię
Opoland II Andrzej Bidziński
ul. Grottgera 14, 45-757 Opole opolskie
NIP
7542542646
Strona www
Telefon
Opoland II Andrzej Bidziński

Informacje

Opis działalności firmy Opoland II Andrzej Bidziński w Opole
Siedziba firmy Opoland II znajduje się w Opolu. Przedsiębiorstwo prowadzone przez Andrzeja Bidzińskiego zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych i pojazdów transportu bliskiego. Ponadto świadczy usługi związane z dowożeniem maszyn na wskazane miejsce i wykonywaniem prac wysokościowych. W branży działa od 2001 roku.
Produkty i usługi
Trudno sobie wyobrazić prowadzenie firmy produkcyjnej albo zarządzanie magazynem bez wózków widłowych. Awaria wózka to poważny problem, ale na szczęście firma Opoland II prowadzi wypożyczalnię tego typu pojazdów. Dysponuje wózkami na gaz znanej marki Mitsubishi. Wózki są w stanie unieść ładunki o masie nawet 3 ton, dzięki czemu doskonale nadają się do przewożenia palet, podnoszenia ich na wymaganą wysokość oraz zdejmowania. Wynajem wózków widłowych nie jest drogi. Tak samo jest z podnośnikami wypożyczanymi przez Opoland II. Przedsiębiorstwo posiada podnośniki koszowe na podwoziach samochodowych oraz samojezdne platformy, takie jak podnośniki nożycowe elektryczne i spalinowe i tak samo napędzane podnośniki teleskopowo-przegubowe. Dodatkowo wypożyczyć można przystosowany do jazdy w trudnym terenie podnośnik gąsienicowy.

Podnośniki sprawdzają się przy pracach remontowych, budowlanych, konserwacyjnych. Usługi tego typu świadczy na terenie województwa opolskiego firma Opoland II. Ponadto zajmuje się takimi pracami jak:

-prace dekarskie,
-mycie okien,
-mycie elewacji,
-usuwanie sopli,
-usuwanie nawisów śnieżnych,
-wycinka drzew,
-pielęgnacja drzew,
-montaż reklam,
-konserwacja reklam.

Oferta Opoland II jest rozbudowana, dlatego dla jej pełnego poznania najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila z pytaniami albo zadzwonić.
Zasięg działania
Firma Opoland II Andrzej Bidziński z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
H
Hpotter89
Gorąco polecam. Oferują naprawdę atrakcyjne warunki umowy dla wynajmu wszelkiego rodzaju wózków widłowych, zwyżek i podnośników.
B
Bogusss
Skorzystałem z ich oferty kiedy moja firma dostała zlecenie na montaż kilku reklam na terenie całego miasta. Na szczęście dzięki wynajmowi podnośników koszowych od firmy Opoland udało się podołać zadaniu. Polecam!
C
CjareK29
Dziękuję serdecznie za wynajem podnośników koszowych do przeprowadzenia prac remontowych! W tak atrakcyjnej cenie w życiu bym się nie spodziewał pomocy!
T
Trya
Polecam. W przystępnej cenie udostępniają swoje wózki widłowe i zwyżki na wynajem. W tej cenie nie znalazłem lepszej oferty!
E
Ekufaso
Serdecznie polecam! Wynajem zwyżek świadczą na naprawdę korzystnych warunkach. Z pewnością skorzystam ponownie w przyszłości!
R
Rduka
Polecam. Korzystam przede wszystkim w lecie, kiedy moja firma wymaga posiadania znacznie większej ilości wózków widłowych, niż posiadamy. Wówczas oferta ich wynajmu od firmy Opoland jest naprawdę korzystna.
M
Miłosz
Podnośnik gąsienicowy od Opoland wjedzie wszędzie. Sprawdziłem i polecam wynajem takiej maszyny.
D
Darek
Podnośnik nożycowy sprawdził się podczas budowy hali. Bez niego byśmy dłużej pracowali.
M
Mirek
Mają wózki widłowe na wynajem. Skorzystałem z takiej możliwości, kiedy musiałem rozładować całą ciężarówkę palet z cegłami. Wózek od Opoland dał radę!
C
Cieślak123
Od czasu do czasu wynajmuję podnośnik od Opoland, np. żeby zamontować nowy baner reklamowy. Wychodzi tanio, a reklama jest widoczna już z daleka.
K
Krzysztof
Mają sprzęt do prac na dużych wysokościach. Szczególnie przydaje się podczas ścinania drzew. Używałem go już tak i zdał egzamin.
K
kris1967
Wynajmuję u nich podnośniki, bo mają atrakcyjne ceny. Polecam Opoland!
D
K
Dorota Kwiatkowska
Bardzo dobra współpraca i niskie ceny wynajmu, polecam. ELTRON