Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silesia Rurynkiewicz, Borecki Spółka Jawna

Pełna obsługa serwisowa dla samochodów osobowych i busów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Oleska 133, 45-231 Opole, woj. opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silesia Rurynkiewicz, Borecki Spółka Jawna
ul. Oleska 133, 45-231 Opole, woj. opolskie
NIP
7542675838
Telefon
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silesia Rurynkiewicz, Borecki Spółka Jawna

Informacje

Opis działalności firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silesia Rurynkiewicz, Borecki Spółka Jawna w Opole
W Auto Serwis Silesia z Opola zapewniamy naszym klientom dostęp do szerokiego zakresu usług motoryzacyjnych. Zajmujemy się naprawami samochodów, serwisem blacharsko-lakierniczym, wulkanizacją czy pomocą drogową. Prowadzimy też serwis instalacji LPG. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i umówienia się na wizytę!
Produkty i usługi
Na rynku działamy od 2000 roku. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę o nowe rodzaje usług, by autami klientów zajmować się w sposób kompleksowy. Rozbudowaliśmy swoje zaplecze techniczne, stając się najlepszym i największym serwisem samochodowym w okolicy.

Jednym z głównych profili naszej działalności jest mechanika i elektromechanika pojazdowa. Przeprowadzamy naprawy bieżące i kapitalne remonty samochodów osobowych i dostawczych. Wykonujemy zaawansowaną diagnostykę, w tym diagnostykę komputerową, a następnie wszystkie rodzaje układów i podzespołów występujących w samochodach z silnikami benzynowymi, silnikami diesla czy układami hybrydowymi.

Przeprowadzamy również serwis eksploatacyjny obejmujący wymianę olejów, filtrów, klocków i tarcz hamulcowych, zestawów rozrządu itp.

Prowadzimy także serwis blacharsko-lakierniczy. Wykonujemy naprawy powypadkowe oraz po zdarzeniach parkingowych. Potrafimy doprowadzić uszkodzone auto do stanu pełnej używalności.

Ponadto zajmujemy się serwisem instalacji gazowych. Przeprowadzamy ich montaż w autach osobowych i busach. Wykonujemy też ich naprawę, konserwację oraz kontrolę stanu technicznego.

To jednak nie wszystko! Serwisujemy również klimatyzację samochodową. Oczyszczamy układy, ozonujemy je i uzupełniamy czynnikiem chłodzącym.

Dodatkowo zajmujemy się wulkanizacją. Oferujemy sezonową wymianę opon, naprawę opon, wyważanie kół, ustawianie zbieżności i wiele innych usług związanych z ogumieniem samochodowym.

Uzupełnienie naszej bogatej oferty stanowi całodobowa pomoc drogowa, którą świadczymy na drogach Opola i okolicznych miejscowości.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego i przez stronę internetową.
Zasięg działania
Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Silesia Rurynkiewicz, Borecki Spółka Jawna z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Aktualności

elektromechanika

16.05.2024

W naszej firmie skupiamy się na naprawie układów elektrycznych w pojazdach. Zdajemy sobie sprawę z frustracji, jaką może wywołać każda wadliwa część w pojeździe, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć wyjątkowe usługi, które zapewnią, że będziesz mógł ponownie ruszyć w drogę w mgnieniu oka. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania pomocy. Wykonujemy również naprawy elektromechaniki pojazdowej.

auto serwis

15.03.2024

Regularne serwisowanie oleju ma ogromne znaczenie dla optymalnego funkcjonowania silnika pojazdu oraz jego ogólnej wydajności. Zaleca się, aby każdy właściciel samochodu regularnie korzystał z tej usługi. W naszym warsztacie oferujemy kompleksowy serwis olejowy, obejmujący okresową wymianę filtrów oraz innych kluczowych elementów. Nasz zespół profesjonalistów dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi najwyższej jakości, gwarantujące płynną i wydajną pracę pojazdu. Zapraszamy.

auto serwis

04.01.2024

Auto Serwis Silesia to ceniony warsztat specjalizujący się w naprawie samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w branży udoskonaliliśmy nasze umiejętności i wiedzę, aby oferować naszym klientom doskonałe usługi. Nasz zespół ekspertów jest w pełni przygotowany do radzenia sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi przypadkami, zapewniając, że nasza praca jest najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w zadowolenie klientów i serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

auto serwis

07.11.2023

Auto Serwis Silesia z siedzibą w Opolu oferuje szeroki zakres usług obejmujących naprawy mechaniczne, elektromechaniczne, blacharsko-lakiernicze. Nasz zespół wykwalifikowanych ekspertów jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem z pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Jesteśmy dumni z oferowania konkurencyjnych cen przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami w sprawie wszystkich swoich wymagań związanych z motoryzacją.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń