Adwokat Krzysztof Pokuszyński Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka S.C.

Adwokaci
ul. Ozimska 67 /2, 45-368 Opole, woj. opolskie
(9 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
NIP
7540022262
Telefon

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Adwokat Krzysztof Pokuszyński Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka S.C. jest Adwokaci. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Opole w województwie opolskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 604 090...
Z przedstawicielem firmy Adwokat Krzysztof Pokuszyński Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka S.C. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 45-368 Opole ul. Ozimska 67 /2,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Adwokat Krzysztof Pokuszyński Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka S.C., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
R
Roksana
Świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Adwokata sprawiły, że znowu mogę spać spokojnie. Polecam.
L
Leszek
Jakość świadczonych usług, profesjonalizm, zaangażowanie i przyjazne podejście do klienta jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!
K
Kuba
Cały proces przebiegł szybko, bez żadnego stresu. Szczerze polecam tę kancelarię.
E
Eryk
Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do tej kancelarii. Indywidualne podejście do sprawy, bardzo profesjonalnie.
O
Ola
Potrzebowałam porady, która została udzielona mi natychmiast. Uprzejme i profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
G
Grzegorz
Kancelaria jak najbardziej godna polecenia, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do sprawy. Zależy im przede wszystkim na satysfakcjonującym dla klienta rezultacie. Szczerze polecam.
M
Mietek
Bardzo dobry adwokat. Duże zaangażowanie i skuteczność. Wygrał dla mnie bardzo trudną sprawę. Nawet przeciwnik mu pogratulował
R
Rafał
Pan mecenas to bardzo dobry, zaangażowany fachowiec. Nie obawiał się podjąć skomplikowanej i niełatwej do wygrania sprawy. Załatwił ją z pozytywnym skutkiem. Polecam jego usługi
P
J
Pan Jacek
Nie spodziewałem się, że jakąkolwiek sprawę można wygrać z ZUS, a jednak wygraliśmy. Pan Mecenas prowadził sprawę rzetelnie i bardzo dokładnie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.