Trend TJ Sp. z o.o.

Oferujemy bogaty wybór tkanin wysokiej jakości

Materiały tapicerskie
ul. Strzelecka 1, 45-525 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(77) 456 70 21
Adres korespondencyjny
ul. Strzelecka 1, 45-525 Opole opolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Trend TJ na terenie Opola. Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. Na co dzień zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną tkanin obiciowych.
Produkty i usługi
Jesteśmy wiodącą hurtownią internetową na polskim rynku. Swoją szeroką ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasze zdobyte doświadczenie oraz wiedzę branżową staramy się przekuwać w Państwa satysfakcję. Za zaufanie, którym nas obdarzono odpłacamy naszym profesjonalizmem i jakością oferowanych produktów.

W naszym katalogu sprzedażowym znaleźć można tkaniny obiciowe i materiały dekoracyjne, takie jak ekoskóra, mikrofaza, savana, plusz, alicante.
Ponadto w naszej ofercie znajdują się:
- tkaniny podbiciowe,
- tkaniny samochodowe,
- narzędzia tapicerskie,
- akcesoria tapicerskie,
- pianki poliuretanowe,
- kleje tapicerskie,
- igły i nici tapicerskie.

Staramy się wychodząc na przeciw współczesnym wyzwaniom ekologii, dlatego wykorzystujemyminimalistyczne opakowania, bez zbędnych wypełniaczy, wykonane z folii lub z kartonu pochodzącego z recyclingu. Podczas pakowania paczek stosujemy technikę Ekopak, która zmniejsza objętość produktu, dzięki czemu koszty wysyłki stają się o wiele niższe.

Nasze przedsiębiorstwo jest również dystrybutorem niemieckiej marki Fortsline. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości meble piankowe dla dzieci i fotele (galeriatrend.pl) oraz legowiska dla zwierząt (naszepupilki.pl).

Cały czas staramy się dążyć do perfekcji, stąd wysoka jakość oferowanych przez nas produktów, a także ich różnorodność. Zatrudniamy profesjonalnych doradców, którzy rzetelnie pomogą Państwu w doborze potrzebnych tkanin.
Gwarantujemy naszym kontrahentom profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń