P.P.U.H. "Majewska" Bożena Majewska

Budowa i wykończenia pod klucz
49-312 Błota 14A, woj. opolskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Budowa i wykończenia pod klucz. P.P.U.H. "Majewska" Bożena Majewska ma swoją siedzibę w miejscowości Błota w województwie opolskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 602 607... lub mailowy: arkadiusz.majewski5@wp.pl
Z przedstawicielem firmy P.P.U.H. "Majewska" Bożena Majewska możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 49-312 Błota 14A. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy P.P.U.H. "Majewska" Bożena Majewska w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
A
Adam
Nie polecam tego wykonawce zupelnie.
B
Brzeski
Kontakt z tą firmą miałem kilka lat temu gdy wykonywali pokrycie dachowe. Po kilku latach przeciekał mi dach w okolicach komina więc sprowadziłem fachowca od tych spraw. Po oględzinach okazało się ze obróbki wszystkich kominów zostały wykonane nieprawidłowo i dlatego zaciekały mi sufity pokojów. Finałem było to że koszty naprawy w miarę nowego dachu (5-6 letniego) pokryć trzeba było ze swoich pieniędzy. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!
I
Inwestor
Nie polecam tej firmy. Dach wykonany został niezgodnie ze sztuką dekarza. Musiał zostać całkowicie rozebrany gdyż "fachowcy" z tej firmy poprostu wszystko wykonali nieprawidłowo. Ciężko w to uwierzyć ale naprawdę cały swieżo wykonany dach przez tą firmę należało całkowicie rozebrać i wykonać wszystko od nowa. Partacz a nie fachowiec!!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.