"Jarex" Ireneusz Zawistowski

Sprzedaż , montaż nowoczesnych kominków

Kominki
ul. Drzymały 11, 49-300 Brzeg opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 861 894
Adres korespondencyjny
ul. Drzymały 11, 49-300 Brzeg opolskie

Informacje

O nas
Nasza firma zajmuje się kompleksowo montażem kominków, sprzedażą wkładów kominkowych i akcesoriów kominkowych. Posiadamy w ofercie budowę kominków z płaszczem wodnym.

Nowoczesny kominek jest coraz częściej wybieraną alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania centralnego. Zbudowany z rozmysłem, może skutecznie zastąpić powszechnie używane systemy grzewcze, wykorzystując jedynie naturalne i, co ważne, odnawialne źródło energii, jakim jest drewno. Obecne technologie, np. kominki z płaszczem wodnym, pozwalają na szybkie ogrzanie całego domu i utrzymanie temperatury bez zużywania dużej ilości opału.

Budową kominków zajmujemy się od lat. Nasza firma od 2004 roku świadczy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego wykonania wraz z projektowaniem – wszystko na indywidualne życzenie klienta. Jeśli szukają Państwo specjalistów, którzy nie tylko sprawnie zbudują kominek, ale również zapewnią fachowe doradztwo w kwestiach ogrzewania kominkowego, to nasza firma jest najlepszym wyborem!
Opis działalności
Kompleksowa budowa kominków Brzeg.Projektowanie, montaż i serwis. Nowoczesne kominki, kominki z płaszczem wodnym, akcesoria.
Produkty i usługi
Firma Jarex Ireneusz Zawistowski zajmuje się sprzedażą kominków. Oferujemy również wykonanie projektów kominków według indywidualnych życzeń klienta, a także montaż i serwis kominków. Na rynku istniejemy od 2004 roku, a dzięki wieloletniej pracy zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. W naszym asortymencie znajdują się również liczne akcesoria do kominków. Posiadamy też szeroką ofertę na wkłady grzewcze. Nasi fachowcy chętnie doradzą oraz pomogą przy wyborze najlepszego kominka.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Jesteśmy przekonani, że nasz bogaty asortyment zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oferujemy kominki w różnych przedziałach cenowych, zapewniając zawsze najlepszą jakość oferowanego produktu. Dostępne u nas tanie kominki okazują się częstym wyborem, dzięki czemu każdy może cieszyć się niesamowitym wystrojem swojego domu.

Równie ważna jest dobrze dobrana rama do kominka. Powinna być ona nie tylko efektowna, ale przede wszystkim wytrzymała. Zawsze należy zwrócić uwagę na jej jakość.

Kominek sprawia, że pomieszczenie nabiera klimatu. Chociaż może on kojarzyć się wyłącznie z tradycyjnymi wnętrzami, obecnie na rynku dostępne są innowacyjne modele dla sympatyków nowoczesnych wnętrz. Dobranie modelu zależy wyłącznie od gustów i upodobań klientów, a także od stylu, w jakim urządzone jest wnętrze.

Oferowane przez naszą firmę kominki to połączenie wyjątkowego stylu z najlepszą jakością materiałów wykorzystanych do jego produkcji.

Oferujemy usługiw konkurencyjnych cenach, gwarantujemy też pełne zadowolenie z dokonanego wyboru. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Brzeg w województwie opolskim. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu oraz do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń