Ventura Piotr Mrozek

Skup, naprawa i sprzedaż palet

Opakowania
Parkowa 9, 49-318 Skarbimierz opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ventura Piotr Mrozek
Parkowa 9, 49-318 Skarbimierz opolskie
Telefon
Ventura Piotr Mrozek

Informacje

Opis działalności firmy Ventura Piotr Mrozek w Skarbimierz
Ventura jest firmą, której siedziba znajduje się w Skarbimierzu na terenie województwa opolskiego. Zajmujemy się skupem, naprawą i sprzedażą palet. Właścicielem zakładu jest Piotr Mrozek. Działamy już od 1990 roku.
Produkty i usługi
Palety są nieodłącznym elementem każdego magazynu. Ułatwiają pracę w większości przedsiębiorstw. Wybór właściwych palet pozwoli Państwu cieszyć się długoletnią trwałością produktu. W Ventura posiadamy ogromny wybór zarówno nowych, jak i używanych palet. Wszystkie proponowane przez nas produkty wykonane są zgodnie z obowiązującymi standardami.

Klienci korzystający z naszych usług, mogą zakupić u nas między innymi:

- palety przemysłowe,
- palety jednorazowe,
- europalety,
- skrzynio-palety,
- nadstawki,
- kosze metalowe.

Sprzedajemy także palety nietypowe. Wymiary tych palet dostosowane są do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Tym sposobem znacznie ułatwiamy Państwu transport niewymiarowych produktów.

W Ventura prowadzimy również skup palet. Jeśli posiadają Państwo dowolnego rodzaju palety, z chęcią je odkupimy. Z pewnością zainteresuje Państwa proponowana przez nas oferta cenowa. W naszym zakładzie oferujemy również naprawę palet, a także recykling opakowań drewnianych. Dysponujemy własnymi samochodami dostawczymi i ciężarowymi, przez co bezproblemowo dostarczymy zamówione produkty pod wskazany adres.

Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej firmy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Skarbimierzu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania!
Zasięg działania
Firma Ventura Piotr Mrozek z Skarbimierz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń