APE Systems

Zajmujemy się automatyzacją procesów produkcji i robotyką

Automatyka
ul. Ignacego Mościckiego 13 C, 47-223 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
APE Systems

Informacje

Opis działalności
APE Systems zajmuje się wdrażaniem profesjonalnych systemów automatyki i robotyki w różnych gałęziach przemysłu. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów produkcyjnych. Powierzone zadania realizujemy od opracowania uzgodnionej z naszymi klientami koncepcji, poprzez projekt i dobór komponentów do wykonania urządzeń wraz z oprogramowaniem i szkoleniem personelu klienta.
Produkty i usługi
W projektach stosujemy najnowocześniejsze komponenty i roboty przemysłowe wiodących marek. Bogate doświadczenie aplikacyjne pozwala nam podejmować się wymagających projektów, które realizujemy kompleksowo.

Automatyzacja produkcji i Robotyka

Wdrażamy dopasowane do wymagań klienta systemy automatyki podnoszące wydajność oraz jakość procesu produkcji. W realizowanych projektach bazujemy na bogatym doświadczeniu aplikacyjnym wykorzystując przy tym najnowocześniejsze komponenty i roboty wiodących producentów.

Projektowanie i budowa maszyn

Budujemy maszyny na podstawie własnych oraz zleconych projektów. Zlecenia realizujemy kompleksowo od projektu poprzez wykonanie i oprogramowanie kończąc na rozruchu i szkoleniu w siedzibie klienta.

Modernizacje linii produkcyjnych

Rozbudowujemy oraz optymalizujemy linie produkcyjne i maszyny. Dostosowujemy starsze maszyny pod względem bezpieczeństwa do obowiązujących przepisów.

Serwis maszyn

Prowadzimy naprawy i konserwacje maszyn i linii produkcyjnych. Posiadamy własny park maszynowy pozwalający na szybkie wykonanie uszkodzonych części maszyn.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń