Eco Frost Jarosław Gaworski

Rozwiązania z zakresu klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa

Klimatyzacja
ul. Miodowa 26, 47-206 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eco Frost Jarosław Gaworski
ul. Miodowa 26, 47-206 Kędzierzyn-Koźle opolskie
NIP
7491289231
Telefon
Eco Frost Jarosław Gaworski

Informacje

O nas
Od 1998 roku firma Eco-Frost działa na rynku Polskim, dostarczając do klientów zawsze nowoczesne i skuteczne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Zdobyte doświadczenie oraz zaufanie klientów obecnie procentują wysokim poziomem świadczonych usług.

W firmie pracują odpowiednio wykwalifikowani projektanci i instalatorzy, którzy wykorzystując nowoczesne narzędzia, są w stanie poradzić sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających inwestycji.

Eco-Frost stawia przede wszystkim na wysoką jakość, dlatego w swoich pracach montażowych i serwisowych korzysta ze sprawdzonych komponentów, których renomowani producenci gwarantują odpowiednio wysoką jakość oraz trwałość.
Opis działalności firmy Eco Frost Jarosław Gaworski w Kędzierzyn-Koźle
Firma Eco-Frost z Kędzierzyna-Koźla, w województwie opolskim, od ponad 20 lat zajmuje się dostarczaniem najlepszych rozwiązań w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Poza dystrybucją urządzeń oferuje także montaż i serwis. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jarosław Gaworski.
Produkty i usługi
Do podstawowych zadań, jakie firma Eco-Frost wykonuje w ramach prowadzonej przez siebie działalności, należy montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. W związku z tym Eco-Frost wykonuje kompletne systemy klimatyzacji i wentylacji dla pomieszczeń użytkowych, biur, zakładów przemysłowych, sklepów wielkopowierzchniowych i innych obiektów. Ponadto buduje komory chłodnicze i mroźne oraz montuje i naprawia klimatyzację samochodową.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi zlecenia są realizowane w sposób precyzyjny oraz solidny, co zapewnia bezawaryjne użytkowanie przez długi czas.

Oprócz oferty usługowej Eco-Frost proponuje klientom także dobór i zakup:
-klimatyzatorów przenośnych,
-klimatyzatorów kasetowych,
-klimatyzatorów kanałowych,
-klimatyzatorów podłogowych,
-klimatyzatorów podstropowych,
-klimatyzatorów naściennych,
-osuszaczy powietrza,
-oczyszczaczy powietrza.

W ofercie znaleźć można również profesjonalne systemy klimatyzacji VRV i VRF oraz systemy grzewcze, w których ciepło zapewniają powietrzne pompy ciepła.

Eco-Frost dostarcza ponadto rozwiązania z zakresu chłodnictwa, które idealnie sprawdzają się w działalności gastronomicznej i hotelarskiej. Obejmują one dobór, montaż i serwis agregatów do wody lodowej i chillerów, a także takich konstrukcji jak:
urządzenia chłodzenia odpadów,
-lodówki przemysłowe,
-komory mroźnicze,
-komory chłodnicze.

Komory dostępne są w odmianach plusowych i minusowych.

Gwarancją wysokiej jakości oraz trwałości zastosowanych rozwiązań są wykorzystywane przez firmę oryginalne i sprawdzone komponenty.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej Eco-Frost lub uzyskać podczas kontaktu telefonicznego albo e-mailowego.

Zapewniamy dostawę i montaż pomp ciepła do budynków jednorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej.
Zasięg działania
Firma Eco Frost Jarosław Gaworski z lokalizacji: Kędzierzyn-Koźle świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
nieznany
Zlecenie wykonane w jak najlepszym porządku.

Słowa kluczowe