Eco-Frost Jarosław Gaworski

Rozwiązania z zakresu klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa

Klimatyzacja
ul. Miodowa 26, 47-206 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eco-Frost Jarosław Gaworski

Informacje

O nas
Od 1998 roku firma działa na rynku Polskim, dostarczając do klientów zawsze nowoczesne i skuteczne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Zdobyte doświadczenie oraz zaufanie klientów obecnie procentują wysokim poziomem świadczonych usług.

W firmie pracują odpowiednio wykwalifikowani projektanci i instalatorzy, którzy wykorzystując nowoczesne narzędzia, są w stanie poradzić sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających inwestycji.

Eco-Frost stawia przede wszystkim na wysoką jakość, dlatego w swoich pracach montażowych i serwisowych korzysta ze sprawdzonych komponentów, których renomowani producenci gwarantują odpowiednio wysoką jakość oraz trwałość.
Opis działalności
Firma Eco-Frost z Kędzierzyna-Koźla, której właścicielem jest Jarosław Gaworski, od 22 lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Zajmuje się zarówno montażem, jak też serwisem i dystrybucją.
Produkty i usługi
Do podstawowych zadań jakie firma wykonuje w ramach prowadzonej przez siebie działalności jest montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. W związku z tym Eco-Frost:
- wykonuje kompletne systemy klimatyzacji i wentylacji dla pomieszczeń użytkowych, biur, zakładów przemysłowych, sklepów wielkopowierzchniowych itp.,
- wykonuje komory chłodnicze i mroźne,
- wykonuje montaż i serwis klimatyzacji samochodowej.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi zlecenia są realizowane w sposób precyzyjny oraz solidny, co zapewnia bezawaryjne użytkowanie przez długi czas.

Oprócz oferty usługowej Eco-Frost proponuje klientom także dobór i zakup:
- klimatyzatorów przenośnych,
- klimatyzatorów kasetowych, kanałowych, podłogowych, podstropowych, naściennych,
- osuszaczy i oczyszczaczy powietrza.

W jej ofercie znaleźć można również profesjonalne systemy klimatyzacji VRV i VRF oraz systemy grzewcze, w których ciepło zapewniają powietrzne pompy ciepła.

Eco-Frost dostarcza ponadto rozwiązania z zakresu chłodnictwa, która idealnie sprawdzają się w działalności gastronomicznej i hotelarskiej. Obejmują one dobór, montaż i serwis:
- agregatów do wody lodowej i chillerów,
- urządzeń do chłodzenia odpadów,
- lodówek przemysłowych,
- komór mroźnych i chłodniczych, plusowych i minusowych.

Gwarancją wysokiej jakości oraz trwałości zastosowanych rozwiązań są wykorzystywane przez firmę oryginalne i sprawdzone komponenty.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać podczas kontaktu telefonicznego.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe