Adrian Klajnowski Transport Samochodowy w Panoramie Firm

Adrian Klajnowski Transport Samochodowy

Szybko, tanio i solidnie.

ul. Dębowa 5
47-208 Reńska Wieś, woj. opolskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  08:00 - 13:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Firma Wielobranżowa Adrian Klaunowski świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju. Posiadamy również lakiernie proszkowe oraz koparko-ładowarka.

O nas

Nasza firma powstała w 1999 roku. Głównie zajmujemy się transportem krajowym, ale świadczymy też usługi koparko- ładowarką. Dysponujemy również nowoczesną i bardzo dobrze wyposażoną lakiernią proszkową.

Transport

Dysponujemy samochodami o ładowności od 3,5 do 25 ton. Obsługujemy przewozy na terenie całego kraju. Usługi transportowe nasza firma wykonuje od początku swojej działalności. Zleceniodawca powierzając nam swój towar ma pewność, że zostanie dostarczony on do odbiorcy w określonym terminie i w idealnym, nienaruszonym stanie. Właśnie ta cecha wyróżnia naszą firmę. Punktualność i solidność to gwarancje, jakich udzielamy naszym klientom.

Usługi koparko-ładowarką

Nasza firma zapewnia profesjonalną i fachową usługę koparką JCB 4CX na wskazanym terenie oraz w wyznaczonym czasie. Maszyna wyposażona jest w trzy rodzaje łyżek:
- podsiębierną 0.8 m3,
- skarpującą,
- czerpakową.

Roboty ziemne wykonujemy od blisko 5 lat, moimi klientami są zarówno osoby fizyczne jak i firmy budowlane, drogowe. Posiadam stosowne uprawnienia do obsługi koparko-ładowarek.

Wykonujemy:
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne,
- wykopy pod szamba, oczyszczalnie biologiczne,
- zdejmowanie warstwy humusowej,
- korytowanie dróg,
- zasypki ław fundamentowych,
- rozładunek i przewóz materiałów na europaletach,
- rozbiórki i wyburzenia.

Wszystko solidnie, rzetelnie i terminowo.

Lakiernia proszkowa

Nasza lakiernia powstała w 2000 roku. Na początku swojej działalności specjalizowaliśmy się w malowaniu proszkowym stali. Jednak dzięki ciągłemu rozwojowi i staraniom w nadążaniu za potrzebami rynku i Klientów, już po roku zainstalowana została druga linia technologiczna do przygotowania chemicznego i malowania proszkowego aluminium. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na perfekcyjne dostosowanie się do warunków panujących na rynku. Krótkie terminy wykonania usługi, wysoka jakość i konkurencyjna cena to nasze największe atuty.

Marki i specjalizacje

Transport samochodami od 1 do 24 ton.
Koparko-ładowarka, transport kruszywa.
Malowanie, lakierowanie proszkowe - przemysłowe.

Produkty i usługi

Malowanie przemysłowe, malowanie proszkowe, lakierowanie proszkowe.

Transport samochodowy na terenie całego kraju. Posiadamy samochody od 1 do 24 ton. Transport materiałów sypkich, usługi koparko-ładowarką.

Firma Wielobranżowa Adrian Klaunowski świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju.

Certyfikaty

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Namysłów, Opole, Głubczyce, Prudnik, Olesno, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
transport samochodowy, transport międzynarodowy, transport krajowy, transport ciężarowy, transport tir, tiry, spedycja, logistyka, maszyny budowlane, usługi koparko-ładowarką, usługi koparko ładowarką, usługi koparką, wynajem koparki, roboty ziemne, sprzedaż kruszyw budowlanych, kruszywa, sprzedaż piasku, piasek sprzedaż, piasek, sprzedaż żwiru, żwir, transport tirami, usługi transportowe, transportowe usługi, przewóz towarów, przewozy ciężarowe, wywrotka, usługi wywrotką, wyburzenia, rozbiórki, pospółka, kruszywa drogowe, kruszywa drogowe cena, tanie kruszywa drogowe

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Dębowa 5
47-208 Reńska Wieś, woj. opolskie