MAP System Bogdan Brząkała Osłony Okienne

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

ul. Adama Mickiewicza 46-200 Kluczbork opolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(77) 447 41 35
Produkcja: ul. Byczyńska 118
774474135
mapkluczbork@poczta.onet.pl
602192585
b.brzekala@onet.pl
MAP System Bogdan Brząkała Osłony Okienne

Informacje

O nas
Od 1997 r., początku swojej działalności Przedsiębiorstwo- Handlowo- Produkcyjne MAP zajmuje się sprzedażą oraz montażem okien, drzwi i rolet. Jest także producentem rolet materiałowych do okien standardowych i dachowych. W naszej ofercie znajdują się także markizy, żaluzje i moskitiery.

Wyróżnia nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystkie nasze wyroby przygotowywane są z największą starannością i dbałością o każdy szczegół, co przekłada się na zadowolenie Klientów.

Zakres działalności:
sprzedaż okien, montaż okien, okna dachowe, okna do poddaszy, okna PCV, okna aluminiowe, rolety, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, rolety do okien dachowych, rolety na wymiar, produkcja rolet, rolety na zmówienie, okna antywłamaniowe,okna uchylne, produkcja okien, okna na poddasze, okno, okiennice, markizy, profile okienne, rolety materiałowe
Opis działalności
Nasza oferta obejmuje: okna, okna drewniane, okna PCV, okna do poddaszy, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz bramy garażowe. Jesteśmy także producentem rolet materiałowych, żaluzji i markiz. Okna, które oferujemy wyróżniają się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami. Mają one wysoki współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki czemu są energooszczędne. Proponujemy okna stosowane w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i przemysłowym. Oferujemy drzwi drewniane i aluminiowe. Wykonujemy wszystkie rolety na każdy wymiar. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Firma MAP System, z siedzibą w Kluczborku, od 1997 roku zajmuje się sprzedażą oraz montażem okien, drzwi i rolet. Wieloletnie doświadczenie w branży stolarki otworowej pozwala nam zapewnić wysoki standard usług.

Okna, drzwi i rolety, które oferujemy wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnością. Są to produkty solidnie i trwałe, które będą służyć Państwu niezawodnie przez długie przez lata.


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo:
1. Okna:
* okna PCV- okna balkonowe, uchylne
* okna drewniane
* okna aluminiowe
* okna dachowe- okna do poddaszy
* okna nietypowe, niestandardowe
* profile okienne

2. Drzwi:
* drzwi zewnętrzne- drzwi wejściowe
* drzwi wewnętrzne- do pokoju, do łazienki, do kuchni

3. Rolety:
* okienne- rolety materiałowe
* rolety do okien dachowych
* rolety zewnętrzne
* rolety na każdy wymiar

4. Żaluzje- pionowe i poziome
5. Markizy i moskitiery
6. Bramy garażowe


sprzedaż okien, montaż okien, okna dachowe, okna do poddaszy, okna PCV, okna aluminiowe, rolety, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, rolety do okien dachowych, roletyna wymiar, produkcja rolet, rolety na zmówienie, okna antywłamaniowe, okna uchylne, produkcja okien, okna na poddasze, okno, okiennice, sprzedaż okien, produkcja rolet, roleta do okna dachowego, moskitiery, markizy, żaluzje na zamówienie, tanie okna, okiennice, okno, rolety materiałowe, okna montaż, okna producent, okna pvc, Eko-Okna, Oknostyl, Komsta, plastikowe okna, aluminiowe okna, okna nietypowe kształty, okna nietypowe, okna na zamówienie, okna pcv na wymiar w 7 dni


Dzięki współpracy z wiodącymi markami możemy zapewnić szeroki wybór produktów, taki jak okna, drzwi i rolety. Dodatkowo fakt, że również jesteśmy producentem rolet materiałowych, żaluzji i markiz, pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny.


Po więcej informacji zapraszamy także do naszego zakładu produkcyjnego:
Kluczbork
Ul. Byczyńska 118
Tel. 77 447 41 35
Kom.. 602 192 585
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
Zadowolony
Żaluzje ok. Polecam
K
Klient
Wszystko ok