Studio Urody "Gaja" Sp.j.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Witkacego 8, 46-200 Kluczbork opolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)
Telefon
(77) 418 05 26

Informacje

Firma Studio Urody "Gaja" Sp.j. prowadzi działalność w branży Salony i gabinety kosmetyczne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kluczbork w województwie opolskim.
Pracownicy Studio Urody "Gaja" Sp.j. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (77) 418 05 26
Jeśli chcesz nawiązać z Studio Urody "Gaja" Sp.j. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 46-200 Kluczbork ul. Witkacego 8,.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Studio Urody "Gaja" Sp.j.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Monika
W studiu Gaja można poczuć się naprawdę komfortowo. Zabieg modelowania twarzy spełnił moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. Nowoczesny sprzęt i urządzenia. Miejsce godne zaufania.
M
Malwina
Polecam! Jak zabieg modelowania twarzy, to tylko tutaj. Studio Gaja, to miejsce, gdzie można wypocząc, zrelaksować sie i spełnić swoje najskrytsze marzenia dotyczace urody. Ogromne wrażenie zrobil na mnie zabieg V max hifu. O drugim podbródku mogę już zapomnieć. Dziękuję
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.