Kontny Elektronik Service Sp. j.

Sprzedaż komputerów poleasingowych i serwis PC oraz laptopów

Serwis komputerów
ul. Konopnickiej 4, 47-300 Krapkowice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kontny Elektronik Service Sp. j.
ul. Konopnickiej 4, 47-300 Krapkowice opolskie
NIP
7561746798
Telefon
Kontny Elektronik Service Sp. j.

Informacje

Opis działalności firmy Kontny Elektronik Service Sp. j. w Krapkowice
Kontny Elektronik Service prowadzimy w Krapkowicach, w województwie opolskim. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń elektronicznych. Działamy w branży od 1999 roku.
Produkty i usługi
W Kontny Elektronik Service znajdą Państwo komputery idealne do biura i do zastosowań domowych. Sprzedajemy nowe i poleasingowe komputery stacjonarne i laptopy różnych marek. Wśród nich są produkty Asus, Samsung, Lenovo i Toschiba. Nowoczesne urządzenia oferujemy razem z oprogramowaniem, które konfigurujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów. Podejmujemy się też modernizacji komputerów, by poprawić ich parametry. Dysponujemy licznymi częściami zamiennymi i akcesoria. Wśród nich są klawiatury, karty graficzne, pamięć RAM, dyski SSD, złącza i przewody. Oferujemy również:
-zasilacze,
-akumulatory,
-rezystory,
-tranzystory,
-kondensatory,
-układy scalone,
-procesory.

Do komputerów oferujemy również monitory i drukarki wraz z materiałami eksploatacyjnymi. Zajmujemy się też serwisem. Naprawiamy układy chłodzenia, napędy i usuwamy wirusy. Ponadto odzyskujemy dane z dysków twardych i innych nośników informacji.

Dodatkowo sprzedajemy urządzenia do odbioru telewizji na kartę i doładowujemy karty potrzebne do oglądania programów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Kontny Elektronik Service! Więcej informacji o sprzedawanych urządzeniach i wykonywanych usługach udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Kontny Elektronik Service Sp. j. z lokalizacji: Krapkowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pc,
asus,
drpc,