Budopap Sp. z o.o.

Pełna obsługa inwestycji

Inwestycje budowlane
ul. Opolska 103a, 47-300 Krapkowice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Budopap Sp. z o.o.
ul. Opolska 103a, 47-300 Krapkowice opolskie
NIP
7560004942
Telefon
Budopap Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Budopap Sp. z o.o. w Krapkowice
Budopap to firma, która świadczy usługi budowlane oraz remontowe od 1990 roku. Siedziba znajduje się w Krapkowicach na terenie województwa opolskiego.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Budopap działamy prężnie na rynku już od ponad trzydziestu lat. Oferujemy bogatą ofertę usług z zakresu prac budowlanych i remontowych. Zapewniamy również wynajem maszyn budowanych.

Wszystkie zlecenia realizujemy w terminie oraz dokładnie. Szanujemy czas i pieniądze klienta, dlatego stosujemy się do jego oczekiwań. Oprócz tego zapewniamy doradztwo podczas realizowanych prac.

Nasza oferta obejmuje budowę, przebudowę, rozbudowę i remont budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej oraz usługi budowlane w zakresie:

- roboty murarskie,
- wykonywanie konstrukcji żelbetowych,
- stropy, schody, kanały, rampy, pochylnie, zbiorniki,
- docieplenia budynków i pomieszczeń,
- malowanie pomieszczeń, renowacje elewacji tapetowanie, płytkowanie, posadzki.

Z naszych usług korzystają zarówno różnego rodzaju przedsiębiorstwa i instytucje, jak i też klienci indywidualni.

Więcej informacji na temat naszej działalności, można znaleźć na naszej strony internetowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalistycznych usług budowlanych.
Zasięg działania
Firma Budopap Sp. z o.o. z lokalizacji: Krapkowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, Opole, prudnicki, strzelecki

Aktualności

roboty ziemne

28.03.2024

Proces robót ziemnych jest kluczowym elementem powodzenia każdego projektu budowlanego. Obejmuje on różnorodne czynności, takie jak kopanie, zasypywanie, zagęszczanie, wyrównywanie, wzmacnianie gruntu, wymianę, osuszanie i podbudowę. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie, działając w branży od wielu lat. Posiadamy niezbędną wiedzę i praktykę, aby stworzyć solidne fundamenty dla każdej konstrukcji. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

hala przemysłowa

16.01.2024

Poszukujesz firmy, która specjalizuje się w budownictwie przemysłowym? Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasza firma zajmuje się budową hal przemysłowych, a także renowacją powierzchni. Wykonujemy również izolacje techniczne oraz fundamenty blokowe pod maszyny i zbiorniki. Dodatkowo, oferujemy wykonanie posadzek przemysłowych.

dom jednorodzinny

15.11.2023

Budopap to firma z siedzibą w Krapkowicach, która specjalizuje się w budowaniu domów jednorodzinnych z wykańczaniem pod klucz. Nasze usługi obejmują budowę dachów i fundamentów oraz stawianie ścian, a bogate doświadczenie w branży pozwala nam realizować projekty z najwyższą precyzją. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, skontaktuj się z nami.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń