Kabus Producent brykietu bukowego

Wysokiej jakości brykiet drzewny

Brykiety i węgiel drzewny
ul. Wiejska 31, 47-316 Odrowąż opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kabus Producent brykietu bukowego
ul. Wiejska 31, 47-316 Odrowąż opolskie
NIP
7551696165
Telefon
Kabus Producent brykietu bukowego

Informacje

Opis działalności firmy Kabus Producent brykietu bukowego w Odrowąż
Na rynku funkcjonujemy jako firma Kabus. Nasza siedziba znajduje się Odrowążu, w powiecie krapkowickim, w województwie opolskim. Działalność prowadzimy od 1978 roku. Produkujemy brykiet bukowy. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to produkcja kołków meblowych i drążków, które znajdują zastosowanie przy wykonywaniu mebli. Ponadto w czasie produkcji powstaje brykiet bukowy, który oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie. Ten model biznesu pozwala nam zapewnić klientom najlepszy możliwie produkt przy zachowaniu konkurencyjności.

Sprzedawany przez nas brykiet ma cały wachlarz zalet. Przede wszystkim je łatwy w przechowywaniu i transporcie. W firmie Kabus zapewniamy 5 razy mniejsze zużycie w porównaniu z drewnem. Cechuje go gęstość i wysoka kaloryczność. Co ważne, ma stabilną i niższą wilgotność. Nie wydziela też szkodliwych substancji do środowiska, co sprawia, że możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń, nawet przez pięć godzin.

Nasz brykiet zawiera bardzo małą ilość popiołu, dlatego idealnie sprawdza się jako nawóz do roślin.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Kabus Producent brykietu bukowego z lokalizacji: Odrowąż świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe