Elegrend Patryk Grenda

Profesjonalne usługi elektryczne - montaż, naprawa, konserwacja.

Elektroinstalatorstwo
Ludowa 8 lok. 4, 46-112 Biestrzykowice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adres korespondencyjny
Ludowa 8 lok. 4, 46-112 Biestrzykowice opolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Elegrend mieści się w Biestrzykowicach, w powiecie namysłowskim, w województwie opolskim. Świadczymy profesjonalne usługi elektryczne – montaż, obsługę oraz konserwacje i naprawy instalacji.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są profesjonalne usługi elektryczne. Zajmujemy się w kompleksowy sposób instalacjami elektrycznymi. Montujemy, naprawiamy oraz zajmujemy się konserwacją. Prowadzimy naszą działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- montaż instalacji elektrycznych,
- naprawę instalacji elektrycznych,
- montaż bezpieczników,
- pomiary.

Dodatkowo możemy polecić nasze usługi w zakresie montażu instalacji niskoprądowych. Świadczone przez nas usługi elektryczne to gwarancja i pewność dobrze wykonanej instalacji. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Na tle konkurencji szczególnie wyróżniają nas atrakcyjne ceny i w pełni profesjonalne podejście. Oprócz wymienionych wyżej usług zajmujemy się także montażem oświetlenia.

Nasza kadra to zespół doświadczonych elektryków, którzy poprzez swój wieloletni staż w branży oraz obszerną wiedzę na temat elektryki i wszelkich związanych z nią instalacji są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie. Gwarantujemy Państwu rzetelność, dbałość o szczegóły oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń