"Seba-Tour"

ul. Celna 8, 48-300 Nysa opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(77) 435 36 34
Adres korespondencyjny
ul. Celna 8, 48-300 Nysa opolskie

Informacje

Opis działalności
Transport osobowy do Niemiec to podstawa oferty przedsiębiorstwa Seba Tour z Nysy, w województwie opolskim. Firma od 2006 roku wozi pasażerów na trasie Polska-Niemcy i Niemcy-Polska. Tym co wyróżnia ją na tle innych podmiotów jest odbiór pasażerów z wybranego miejsca, np. zamieszkania i dowóz do wybranego punktu w Niemczech albo Polsce. Dzięki temu oszczędza się czas i pieniądze, które trzeba by wydać na dotarcie na dworzec lub lotnisko.
Produkty i usługi
Przewozy do Niemiec i Polski wykonywane są bezpiecznymi i komfortowymi autami: Volkswagenami Transporterami T5, Oplami Vivaro i Fordami Transitami. Busy wyposażone są w klimatyzację i wygodne siedzenia, dzięki czemu nawet najdłuższe przejazdy i to w upalne dni nie stanowią problemu.

Busy jeżdżą z województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego do Niemiec zawsze we wtorki i piątki rano. Z kolei powroty do Polski odbywają się w poranki środowe i sobotnie.

Oferta firmy Seba Tour obejmuje:

- busy z Polski do Niemiec
- busy do Frankfurtu
- przejazdy z Niemiec do Polski
- transport pracowników do Niemiec
- wycieczki do Niemiec

Przewozy polecane są osobom podróżującym samodzielnie oraz zorganizowanym grupom.

Bilety na przejazdy do Niemiec i Polski można zarezerwować telefonicznie. Dodatkowe informacje o firmie Seba Tour i jej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

busy,