Daniel Wójtowicz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wójtowicz

Wykonujemy usługi instalacyjne profesjonalnie, kompleksowo i zawsze w terminie

Pompy
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 22, Nysa opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Daniel Wójtowicz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wójtowicz

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Daniel Wójtowicz i prowadzę przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Wójtowicz, którego siedziba mieści się w Nysie, na terenie województwa opolskiego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Naszą specjalizacją są usługi instalacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz niezbędnej wiedzy udało nam się zdobyć renomę na rynku oraz zaufanie wielu klientów, które jest dla nas motorem napędowym skłaniającym nas poszerzania swoich usługi i oferowania ich na jak najwyższym standardzie. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy charakteryzują się profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowym wykonywaniem zleceń.

W ramach naszej działalności zapewniamy prace związane z instalacją centralnego ogrzewania, instalacją sanitarną oraz wodno-kanalizacyjną.

Zapewniamy również szereg prac związanych m.in.:
- montowaniem kolektorów słonecznych,
- montowaniem przyłączy do budynków,
- montowaniem klimatyzacji i wentylacji,
- montowaniem pieców i kotłów.

Dodatkowo zapewniamy także serwis ogrzewania, regulujemy kotły i inne urządzenia tego wymagające oraz zapewniamy szereg innych prac związanych z usługami instalacyjnymi i monterskimi.

Gwarantujemy Państwu, iż do każdego zlecenie podchodzimy w sposób indywidualny, a chcąc nieustannie się rozwijać, podejmujemy się również prac nawet tych najbardziej wymagających.

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, łódzkie, lubuskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń