Daniel Wójtowicz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wójtowicz

Wykonujemy usługi instalacyjne profesjonalnie, kompleksowo i zawsze w terminie

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 22, Nysa opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
669 967 183
Adres korespondencyjny
ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 22, Nysa opolskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Daniel Wójtowicz i prowadzę przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Wójtowicz, którego siedziba mieści się w Nysie, na terenie województwa opolskiego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Naszą specjalizacją są usługi instalacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz niezbędnej wiedzy udało nam się zdobyć renomę na rynku oraz zaufanie wielu klientów, które jest dla nas motorem napędowym skłaniającym nas poszerzania swoich usługi i oferowania ich na jak najwyższym standardzie. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy charakteryzują się profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowym wykonywaniem zleceń.

W ramach naszej działalności zapewniamy prace związane z instalacją centralnego ogrzewania, instalacją sanitarną oraz wodno-kanalizacyjną.

Zapewniamy również szereg prac związanych m.in.:
- montowaniem kolektorów słonecznych,
- montowaniem przyłączy do budynków,
- montowaniem klimatyzacji i wentylacji,
- montowaniem pieców i kotłów.

Dodatkowo zapewniamy także serwis ogrzewania, regulujemy kotły i inne urządzenia tego wymagające oraz zapewniamy szereg innych prac związanych z usługami instalacyjnymi i monterskimi.

Gwarantujemy Państwu, iż do każdego zlecenie podchodzimy w sposób indywidualny, a chcąc nieustannie się rozwijać, podejmujemy się również prac nawet tych najbardziej wymagających.

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, małopolskie, lubuskie, opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń