Darz Bór Monika Cichowicz

Sprzedaż drewna kominkowego

Drewno opałowe
ul. Wojska Polskiego 4/6, 48-370 Paczków, woj. opolskie
(1 opinia) napisz opinię
Darz Bór Monika Cichowicz
ul. Wojska Polskiego 4/6, 48-370 Paczków, woj. opolskie
NIP
7532465329
Telefon
Darz Bór Monika Cichowicz

Informacje

Opis działalności firmy Darz Bór Monika Cichowicz w Paczków
Siedziba firmy Darz Bór zlokalizowana jest w mieście Paczków, województwo opolskie. Powstała w roku 2022. Jej właścicielem jest Monika Cichowicz. Świadczymy usługi z zakresu: Drewno kominkowe, opałowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Drewno w przeciwieństwie do węgla, ekogroszku, orzecha, czy miału jest ekologicznym materiałem opałowym. Ten naturalny surowiec doskonale nadaje się do ogrzewania całego domu. Jako kadra firmy Darz Bórz oferujemy Klientom sprzedaż drewna kominkowego, którego spalanie nie przyczynia się do wytworzenia tak dużej ilości siarki lub dwutlenku węgla, jak dzieje się to, przy użyciu paliw kopalnianych.

W Polsce wykorzystuje się sporo gatunków drzew, które mają naprawdę dobre parametry opałowe. Należy do nich między innymi:
- buk,
- dąb,
- jesion,
- brzoza,
- olcha,
- topola,
- sosna,
- świerk,
- jodła.

Jak widać, do opalania domu można wykorzystywać zarówno gatunki liściaste, jak i iglaste. Najważniejsze jednak, aby zwrócić uwagę na to, żeby materiał był przechowywany we właściwych warunkach. Nasza firma sprzedaje Klientom jedynie sezonowane oraz suche drewno kominkowe, które ma odpowiedni poziom wilgoci. Dzięki temu jego spalanie jest równomierne i nie przyczynia się do powstawania chmury nieprzyjemnego dymu w mieszkaniu.

Osoby zainteresowane zakupem sprawdzonego materiału do swojego kominka, zachęcamy do kontaktu! Pragniemy poinformować, że nasze drewno po spaleniu może posłużyć nawet jako kompost do ogrodu, ponieważ popiół jest doskonałym nawozem oraz źródłem fosforu, potasu i magnezu.

Zapraszamy do współpracy - firma Darz Bór z Paczkowa.
Zasięg działania
Firma Darz Bór Monika Cichowicz z lokalizacji: Paczków świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
M
marcin
nie polecam