Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Tomasz Dernoga

Montaż instalacji hydraulicznych i elektrycznych

Elektroinstalatorstwo
48-385 Ulanowice 8, woj. opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Tomasz Dernoga
48-385 Ulanowice 8, woj. opolskie
NIP
7531676745
Telefon
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Tomasz Dernoga

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Tomasz Dernoga w Ulanowice
Zapraszamy do współpracy z firmą Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Tomasza Dernogi! Znajdziesz nas w miejscowości Ulanowice w województwie opolskim. Od 2022 zajmujemy się elektryką i hydrauliką. Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!
Produkty i usługi
Zajmujemy się wykonawstwem instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Realizujemy zlecenia na montaż systemów i urządzeń grzewczych, a także pełnimy rolę pogotowia elektrycznego i hydraulicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji związanej z awarią kotłów, elektryki czy hydrauliki w domach oraz firmach.

Świadczymy usługi takie jak:
- montaż kotłów elektrycznych,
- montaż kotłów gazowych,
- montaż kotłów na paliwa stałe (pellet, węgiel),
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- montaż pomp ciepła,
- montaż ogrzewania podłogowego.
Elektryka jest naszą specjalnością. Podejmujemy się wykonawstwa systemów teletechnicznych, instalacji odgromowych, oświetlenia awaryjnego czy standardowych instalacji elektrycznych, dostarczających energię do obiektów.

Jesteśmy też przygotowani do wykonywania pomiarów niezbędnych w montażu i ocenie prawidłowości działania elektryki. W tym zakresie proponujemy między innymi pomiary uziemienia, które mają na celu określenie stopnia ochrony przed porażeniem.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Tomasz Dernoga z lokalizacji: Ulanowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń