Pateks Teresa Paszko

Projektujemy, produkujemy i montujemy place zabaw i obiekty małej architektury

Projektowanie i montaż placów zabaw
ul. Targowa 52, 46-026 Stare Budkowice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pateks Teresa Paszko

Informacje

Opis działalności
W Pateks zajmujemy się projektowaniem i montażem placów zabaw, a także wszelkich elementów architektury ogrodowej już od 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Starych Budkowicach w województwie opolskim, a założycielką jest Teresa Paszko. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Produkty i usługi
W Pateks zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem placów zabaw i obiektów małej architektury ogrodowej już od ponad dwóch dekad. Dzięki latom doświadczenia w branży mieliśmy okazje do rozszerzenia naszych operacji i ulepszenia naszego procesu produkcyjnego. Aktualnie już od wielu lat eksportujemy nasze wyroby do krajów w Europie Zachodniej. Nasze produkty są również coraz popularniejsze na rynku krajowym.

W naszej produkcji używamy głównie drewna sosnowego pozyskiwanego z terenów leśnych, które objęte są Certyfikatem FSC. Daje to naszym klientom pewność, że dostają produkt najwyższej jakości i bezpieczny dla dzieci.

Zajmujemy się przede wszystkim wyrobem produktów toczonych z drewna, takich jak:

- rolbordery,
- palisady,
- elementy placów zabaw, zarówno osiedlowych, jak i przydomowych,
- rygle płotowe,
- meble ogrodowe,
- ogrodzenia drewniane,
- elementy płotów oraz gotowe przęsła,
- paliki na potrzeby sadów, a także innego rodzaju elementy drewniane.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw i instytucji państwowych, a dzięki uruchomieniu przez nas serwisu internetowego wybór i zamówienie naszych produktów nigdy nie było łatwiejsze.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń