Auto Serwis Hoppe Damian Hoppe

Profesjonalny car detailing

Kosmetyki samochodowe
48-250 Kazimierz 133 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto Serwis Hoppe Damian Hoppe
48-250 Kazimierz 133 opolskie
NIP
7551765216
Telefon
Auto Serwis Hoppe Damian Hoppe

Informacje

Opis działalności firmy Auto Serwis Hoppe Damian Hoppe w Kazimierz
Auto Serwis Hoppe znajduje się w Kazimierzu, w województwie opolskim. Od 2023 roku świadczymy usługi z zakresu kosmetyki samochodowej. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Auto detailing to precyzyjne i profesjonalne podejście do pielęgnacji samochodu, obejmujące dogłębne czyszczenie, polerowanie, ochronę powierzchni oraz dbałość o najdrobniejsze detale.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów posługuje się najnowszymi technologiami i wysokiej jakości produktami, aby zapewnić Twojemu pojazdowi nie tylko nieskazitelną czystość, ale także trwałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, promieniowaniem UV i wszelkimi śladami codziennego użytkowania.

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę usług detailingowych, począwszy od korekty lakieru, jego woskowania i nakłada powłok ceramicznych, poprzez pranie tapicerki, a skończywszy na polerowaniu lamp czy czyszczeniu felg.

W ramach naszej działalności realizujemy także usługi mechaniczne, w tym prace związane z wymianą silników.

Potrzebujecie pomocy w odnowieniu lakieru, wyczyszczeniu tapicerki lub innych usługach detailingowych? Skontaktujcie się z Auto Serwis Hoppe w Kazimierzu!

Zasięg działania
Firma Auto Serwis Hoppe Damian Hoppe z lokalizacji: Kazimierz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, Opole, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń