Szymon Górski Kancelaria Adwokacka Adwokat

Obsługa prawna

Adwokaci
ul. Piastowska 35/1, 48-200 Prudnik, woj. opolskie
(7 opinii) napisz opinię
Szymon Górski Kancelaria Adwokacka Adwokat
ul. Piastowska 35/1, 48-200 Prudnik, woj. opolskie
NIP
1990083473
Telefon
Szymon Górski Kancelaria Adwokacka Adwokat

Informacje

Opis działalności firmy Szymon Górski Kancelaria Adwokacka Adwokat w Prudnik
Nazywam się Szymon Górski. Ukończyłem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Prowadzę kancelarię adwokacką mieszczącą się w Prudniku.
Produkty i usługi
Jako adwokat zapewniam pomoc osobom fizycznym i przedsiębiorcom z województwa opolskiego. Udzielam porad prawnych, pomagam w sporządzaniu pism procesowych oraz zapewniam reprezentację w sądzie.

Specjalizując się w prawie rodzinnym, służę pomocą w przygotowywaniu pism, pozwów i wniosków, w tym między innymi pozwów o rozwód czy wniosków o ubezwłasnowolnienie. Prowadzę sprawy o rozwód, alimenty, ustalenie władzy rodzicielskiej, separację czy podział majątku.

W ramach prawa karnego reprezentuję podejrzanych, oskarżycieli posiłkowych i prywatnych, oskarżonych oraz pokrzywdzonych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym.

W zakresie prawa cywilnego zajmuję się takimi sprawami, jak między innymi o zniesienie współwłasności, przyjęcie i odrzucenie spadku czy odszkodowania.

Ponadto oferuję prowadzenie mediacji w sprawach rozwodowych i cywilnych. Głównym celem mediacji jest znalezienie rozwiązania, które zadowoli obie strony, unikając konieczności rozstrzygania sporu przez sąd.

Zasięg działania
Firma Szymon Górski Kancelaria Adwokacka Adwokat z lokalizacji: Prudnik świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
A
Agnieszka
Polecam, pełen profesjonalizm
T
Tomasz
Pan mecenas prowadził moją sprawę o podział majątku, nie było łatwo.Dzieki pomocy Pana mecenasa uzyskałem korzystne rozstrzygnięcie w sprawie. Adwokat bardzo dokładny poświęcił mi bardzo dużo czasu, cierpliwie tłumacząc skomplikowane zagadnienia prawne prostym językiem. Zdecydowanie polecam. Adwokat konkretny mówi jak jest. Bardzo sympatyczny pan.
U
Z
użytkownik zalogowany
Wspaniały adwokat, wygrał moją sprawę rozwodową.
J
Józef
Często udziela mi wyczerpujących informacji natury prawnej.
M
Mateusz
Polecam!!!!! Znakomity adwokat. Jeszcze jako aplikant, prowadził mi pewną sprawę, którą oczywiście wygrał. Obecnie udziela wielu porad na różne tematy i idealnie rozwiązuje każdy problem.
E
Ewa
Idealny adwokat. Polecam w trudnych sprawach. Dąży do celu. Idealny do spraw rozwodowych i innych również.
S
B
Sebastian Batycki
Dobry adwokat, zna się na rzeczy. Wygrał moją sprawę o wykroczenie drogowe, skutecznie podważył pomiar prędkości wykonany radarem drogowym. Dziękuję, pozdrawiam.