Komlogo Piotr Gruba

Materiały do rozpoznawania i rozwiązywania problemów logopedycznych u dzieci

Artykuły szkolne
ul. Wiejska 21, 47-143 Niezdrowice opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Komlogo Piotr Gruba

Informacje

Opis działalności
Komlogo to wydawnictwo z siedzibą w Niezdrowicach, w województwie opolskim. Firma należy do Piotra Gruby i działa od 1996 roku. Specjalizuje się w przygotowywaniu i sprzedaży artykułów logopedycznych. Oferuje produkty, które przeznaczone są do użytku dla nauczycieli oraz dla uczniów.
Produkty i usługi
Wady rozwojowe u dzieci w wieku przedszkolnym oraz klasach I-VIII szkoły podstawowej to powszechny problem, dlatego wydawnictwo Komlogo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom samych maluchów oraz ich rodziców i nauczycieli przygotowuje artykuły pomagające wykryć i wyleczyć wady wymowy. Jest to niezwykle istotne, ponieważ nieleczone wady nie tylko odbijają się na nauce w przedszkolu i szkole, ale również oddziałują na dorosłe życie. W ofercie wydawnictwa znajdują się w związku z tym przygotowane przez ekspertów logopedów pomoce dydaktyczne i rozwojowe. Można do nich zaliczyć:
-programy komputerowe,
-ćwiczenia,
-testy,
-gry planszowe,
-domina logopedyczne.

Za ich pomocą rozpoznawane i leczone są takie wady rozwojowe jak afazja, praksja, jąkanie się i błędna wymowa głosek.

W sklepie logopedzi kupią też szpatułki i lustra używane w codziennej praktyce.

Poza wymienionymi artykułami Komlogo sprzedaje również rozwiązania służące do diagnostyki i leczenia dysortografii, dysleksji oraz dyskalkulii.

Uzupełnieniem oferty są publikacje i inne artykuły do diagnozowania i leczenia schorzeń natury rozwojowej i psychologicznej. Zaliczają się do nich autyzm, zespół Downa, Asperger i inne zaburzenia. Dzieci z tymi przypadłościami mogą otrzymać specjalne podręczniki i zestawy ćwiczeń.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności wydawnictwa Komlogo. Pełną ofertę oraz możliwość kupienia publikacji i innych artykułów znajdą Państwo na stronie internetowej. Wszelkie pytania dotyczące produktów należy kierować na adres e-mailowy albo pod podany numer telefonu.
Marki i specjalizacje
Poza materiałami własnymi w sklepie sprzedawane są produkty takich marek jak WiR, PWN, EON, GWP i wielu innych producentów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pus,