Omega Kontenery Jacek Sitko

Kontenery użytkowe o dowolnym zastosowaniu

Kontenery
ul. Starostrzelecka 1, 47-246 Ujazd opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
535 970 111
Adres korespondencyjny
ul. Starostrzelecka 1, 47-246 Ujazd opolskie

Informacje

Opis działalności
Omega Kontenery to producent różnego rodzaju, nowoczesnych kontenerów użytkowych. Właścicielem firmy jest Jacek Sitko. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Ortowicach w województwie opolskim. Gwarantujemy ogromny wybór rozmiarów i zastosowań kontenerów.
Produkty i usługi
Wykorzystanie taniego, a przy tym nowocześnie wyprodukowanego kontenera użytkowego to znaczny krok w rozwoju firmy. Nasze kontenery trafiają w ręce przedsiębiorstw o różnych branżach. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kontenery budowlane. Znacznie skracają one czas przeznaczony na realizację zleceń.

Wyposażenie kontenerów biurowo-budowlanych zależy wyłącznie od Państwa potrzeb. Mogą Państwo stworzyć w nim idealne warunki do wypoczynku pracowników lub zaprojektować miejsce do pracy. Wymiary kontenerów dopasowujemy indywidualnie pod każde zamówienie. Standardowa długość kontenera biurowo-budowlanego to 6058 mm długości, 2438 mm szerokości i 2850 mm wysokości.

Co więcej, w ofercie mamy również:

- kontenery socjalne,
- kontenery mieszkalne,
- kontenery biurowe.

Kontenery posiadają stalowe, ocieplane drzwi 2000x1000, okno 1000x1000 oraz grzejnik elektryczny 2 kW. Istnieje możliwość modernizacji kontenera. Dorabiamy do niego dodatkowe okna, drzwi, a także dzielimy kontener na pomieszczenia. Do kontenera mogą Państwo zamontować łazienkę.

Szczegółów oferty udzielamy po wcześniejszym skontaktowaniu się z naszą firmą. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Ortowicach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń