Terenowy Zakład Kominiarski Mariusz Krzywda Obsługa kominiarska w pełnym zakresie Obsługa kominiarska w pełnym zakresie

Obsługa kominiarska w pełnym zakresie

Kominiarze
ul. Lewakowskiego 25, 38-400 Krosno podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Terenowy Zakład Kominiarski Mariusz Krzywda Obsługa kominiarska w pełnym zakresie Obsługa kominiarska w pełnym zakresie
ul. Lewakowskiego 25, 38-400 Krosno podkarpackie
NIP
6841220513
Telefon
Terenowy Zakład Kominiarski Mariusz Krzywda Obsługa kominiarska w pełnym zakresie Obsługa kominiarska w pełnym zakresie

Informacje

Opis działalności firmy Terenowy Zakład Kominiarski Mariusz Krzywda Obsługa kominiarska w pełnym zakresie Obsługa kominiarska w pełnym zakresie w Krosno
Terenowy Zakład Kominiarski Mariusza Krzywdy zajmuje się wykonywaniem ekspertyz przewodów kominowych i wentylacyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Sieniawie na terenie województwa podkarpackiego. Założyciel zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Terenowy Zakład Kominiarski Mariusza Krzywdy działa już od 2014 roku. Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi kominiarskie. Zakład specjalizuje się w dokonywaniu przeglądów okresowych systemów kominowych i ich udrażnianiu. Do podstawowych czynności wykonywanych przez kominiarza należą między innymi:

- inwentaryzacja kominów,
- czyszczenie przewodów kominowych,
- czyszczenie mechaniczne przewodów kominowych,
- kontrola roczna przewodów kominowych,
- opinie kominiarskie.

Specjalista dokonuje oceny faktycznego stanu i sprawności przewodów kominowych oraz wydaje zaświadczenia o dopuszczeniu do użytku celem przedstawienia odpowiednim instytucjom. Ponadto dokonuje pomiarów wymiany powietrza legalizowanymi urządzeniami. Uzupełnieniem oferty jest montaż nowoczesnych systemów i nasad kominowych. Terenowy Zakład Kominiarski gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Aktualności

sprzęt kominiarski

24.02.2024

Terenowy Zakład Kominiarski z Krosna to firma, która działa w branży od wielu lat. Oferujemy kompleksowe usługi kominiarskie, w tym czyszczenie i udrażnianie kominów. Przeprowadzamy również inwentaryzacje oraz przeglądy kominów. Zapewniamy pełne zadowolenie z podjętej z nami współpracy oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

komin

19.11.2023

Komin to bardzo istotna część domu. To przez niego dym, który powstaje podczas spalania w piecu, opuszcza budynek. Jednak to również przez niego szkodliwe gazy, generowane przez spalanie paliwa, mogą dostać się do pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest regularne przeprowadzanie kontroli komina. Terenowy Zakład Kominiarski z Krosna oferuje przeglądy okresowe kominów. Nasi specjaliści dokonają przeglądu i upewnią się, że wszystko jest w porządku. Zachęcamy do kontaktu.

kominiarz

23.08.2023

Terenowy Zakład Kominiarski z Krosna to renomowana firma specjalizująca się w świadczeniu usług czyszczenia i udrażniania kominów najwyższej jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdobyliśmy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby z łatwością obsługiwać zarówno kominy mieszkalne, jak i przemysłowe. Nasz zespół profesjonalistów dokłada wszelkich starań, aby komin był czysty i bezpieczny w użytkowaniu.

czyszczenie komina

27.05.2023

Komin to ważna część każdego domu. To przez niego wychodzi dym z kominka lub pieca. Trzeba jednak pamiętać, że konieczne są regularne kontrole przewodów kominowych. O takie rzeczy dba Terenowy Zakład Kominiarski z Krosna. Precyzyjnie oczyścimy Twój komin i upewnimy się, że jest w doskonałym stanie technicznym. Zapraszamy!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń