Szkolenia, Consulting, Usługi Bhp - Jacek Wołek

Oferujemy szkolenia przeciwpożarowe

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Powstańców Warszawskich 81, 38-400 Krosno, woj. podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szkolenia, Consulting, Usługi Bhp - Jacek Wołek
ul. Powstańców Warszawskich 81, 38-400 Krosno, woj. podkarpackie
NIP
6841008322
Telefon
Szkolenia, Consulting, Usługi Bhp - Jacek Wołek

Informacje

Opis działalności firmy Szkolenia, Consulting, Usługi Bhp - Jacek Wołek w Krosno
Szkolenia, Consulting, Usługi BHP to firma z wieloletnim doświadczeniem, której założycielem jest Jacek Wołek. Od 2019 roku z sukcesem działamy na rynku usług BHP, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza siedziba znajduje się w Krośnie, jednak obsługujemy klientów na terenie całego kraju.
Produkty i usługi
Działalność naszej firmy koncentruje się na szeroko rozumianej ochronie przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwie pracowników. Współpracując z nami, otrzymują Państwo profesjonalne wsparcie w zakresie:

- szkoleń przeciwpożarowych i BHP,
- nadzoru BHP,
- outsourcingu BHP,
- oceny ryzyka zawodowego,
- audytu BHP.

Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na nasze szkolenia przeciwpożarowe i BHP, które prowadzimy zarówno w formie wstępnej, jak i okresowej. Nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy dbają o to, aby uczestnicy zdobyli niezbędną wiedzę oraz umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa pracy. W ramach szkoleń oferujemy także kursy pierwszej pomocy, które mogą okazać się nieocenione w sytuacjach kryzysowych.

Nasza oferta to nie tylko wysokiej jakości szkolenia, ale także wsparcie w zakresie nadzoru BHP, oceny ryzyka zawodowego czy audytu. Dzięki współpracy z nami, mogą Państwo skupić się na rozwijaniu swojej firmy, mając pewność, że bezpieczeństwo pracowników jest w dobrych rękach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów Szkolenia, Consulting, Usługi BHP.
Zasięg działania
Firma Szkolenia, Consulting, Usługi Bhp - Jacek Wołek z lokalizacji: Krosno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie, Krosno, sanocki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń