Bacza Wynajem dźwigów, podnośników

Prace wysokościowe za pomocą podnośnika koszowego

Podnośniki
ul. Nestora 6, 37-700 Przemyśl, woj. podkarpackie
(12 opinii) napisz opinię
Bacza Wynajem dźwigów, podnośników
ul. Nestora 6, 37-700 Przemyśl, woj. podkarpackie
NIP
7951017601
Telefon
Bacza Wynajem dźwigów, podnośników

Informacje

Opis działalności firmy Bacza Wynajem dźwigów, podnośników w Przemyśl
Nasza firma powstała w 1995 roku w Przemyślu. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, pod kierownictwem Piotra Baczy. Oferujemy wynajem podnośników koszowych, czyli tak zwanych zwyżek o wysokości podnoszenia do 21 metrów. Oferujemy realizację wszystkich prac wysokościowych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajduje się podnośnik koszowy marki Multitel, o wysokości podnoszenia do 21 metrów. Przy pomocy tego sprzętu realizujemy zlecenia na takie prace wysokościowe jak:

- montaż i demontaż reklam,
- mycie elewacji,
- mycie okien,
- konserwacja budynków,
- usuwanie zagrożeń na budynkach,
- montaż i demontaż konstrukcji stalowych,
- prace rozbiórkowe,
- wymiana rur,
- czyszczenie konstrukcji stalowych,
- odśnieżanie,
- usuwanie sopli i nawisów śnieżnych.

Nasi operatorzy to doświadczone osoby, które poradzą sobie w każdych warunkach. Przestrzegamy wszystkich zasad BHP, podczas wykonywania prac na wysokościach. Dzięki dobrze wyposażonemu sprzętowi, uczestniczymy w montażu hal stalowych i linii energetycznych.

Oferujemy także wynajem dźwigów oraz żurawi o wysokości podnoszenia od 15 do 72 metrów. Rozładowujemy i ładujemy ciężkie maszyny i towary od 13 do 250 ton.

Posiadamy także samochody samozaładowcze, którymi transportujemy materiały sypkie. Oferujemy sprzedaż kruszyw i obsługę inwestycji budowlanych w zakresie dowozu materiałów budowlanych.

W naszym taborze pojazdów znajdują się także koparki, dzięki którym przeprowadzamy roboty ziemne. Do naszych usług należą np. wykopy pod fundamenty, przyłącza i szamba.

Uzupełnieniem naszej oferty jest naprawa wózków widłowych, dźwigów samojezdnych oraz siłowników hydraulicznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy z Przemyśla. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Bacza Wynajem dźwigów, podnośników z lokalizacji: Przemyśl świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Aktualności

podnośnik koszowy

27.05.2024

Firma Bacza z Przemyśla znana ze swojej niezawodności i profesjonalizmu oferuje wynajem podnośników koszowych marki Multitel, które umożliwiają wykonywanie prac na wysokości aż do 21 metrów. Dzięki temu, zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa mogą skorzystać z usług przy realizacji różnorodnych projektów, takich jak prace budowlane, montaż reklam czy pielęgnacja zieleni. Warto zaznaczyć, że podnośniki koszowe są po aktualnym przeglądzie technicznym i mają dokumentację potwierdzającą badania UDT. Zapraszamy do kontaktu z firmą Bacza po więcej informacji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
R
Robert
Mają bardzo nowoczesne żurawie i zwyżki. Zapewniają profesjonalną obsługę operatorską w trakcie budowy w uczciwej cenie.
G
Grzesiek
Firma naprawiła nam siłownik hydrauliczny. Dzięki ich szybkiej reakcji mogliśmy wrócić do pracy na drugi dzień, nie generując poważniejszych przestojów.
K
Karol
Przetransportowali dla nas piasek i cały czas obsługiwali naszą budowę w zakresie transportu kruszyw. Zapewnili nam regularną i terminową dostawę.
H
Halina
Wynajęliśmy ich do wykonania prac ziemnych na terenie naszej działki. Przygotowali wykopy pod przyłącza i fundamenty zgodnie z dokumentacją.
Ł
Łukasz
Firma uczestniczyła podczas budowy hali magazynowej, którą budowaliśmy na Podkarpaciu. Pomagali nam przy przeładunku wielu ciężkich materiałów i przy montażu płyt. Operatorzy doskonale operowali maszynami i budowa szła sprawnie.
J
Jasiek
Wynająłem od nich podnośnik koszowy. Sprzęt miał bardzo daleki wysięgnik, który pomógł nam w realizacji wszystkich prac montażowych. Oczywiście zwyżka była po aktualnym przeglądzie UDT.
P
Paweł
Dzięki nim bardzo szybko udało mi się przeładować ciężkie materiały budowlane. Mają masę dobrego sprzętu do każdej roboty. Wypożyczałem ich zwyżki, które są bardzo dobrze przystosowane do pracy na każdym terenie, a także dźwigi HDS. Polecam!
M
Mariusz
Polecam ich, ponieważ mają przystępne ceny za wynajem zwyżki oraz doświadczenie w pracy na wysokości.
M
Maks
Wszystkie usługi wykonują bardzo solidnie. Jeżeli chodzi o wynajem zwyżki, to terminowo zrealizowali dla mnie konserwację elewacji i zamontowali nowe rynny.
A
Aleksander
Korzystam z ich usług co roku, ponieważ firma odśnieża mój parking, a także ściąga sople oraz śnieg z dachu, za pomocą zwyżki. Usługi nie są drogie.
S
Seth555
Wynajmują zwyżkę o dosyć dalekim wysięgu. Maszyna jest nowoczesna i posiada wszystkie aktualne papiery, które potwierdzają, że przeszła kontrole UDT. Polecam.
K
Konrad
Polecam tę firmę. Doskonale wywiązują się ze wszystkich swoich usług. Wypożyczyli dla mnie zwyżkę z operatorem. Bardzo szybko zamontowali reklamę na budynku. Cena nie była droga.