Pol-Instal Adrian Południak

Instalacje elektryczne i fotowoltaika

Elektroinstalatorstwo
ul. Boya-Żeleńskiego 23C, 35-105 Rzeszów podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pol-Instal Adrian Południak
ul. Boya-Żeleńskiego 23C, 35-105 Rzeszów podkarpackie
NIP
6112598891
Telefon
Może cię zainteresować
Pol-Instal Adrian Południak

Informacje

Opis działalności firmy Pol-Instal Adrian Południak w Rzeszów
Firma Pol-Instal Adrian Południak działa na rynku instalacyjnym od 2010 r. Realizujemy prace na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.
Produkty i usługi
Firma Pol-Instal Adrian Południak posiada wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Specjalnością firmy są różnego rodzaju prace z zakresu instalacji elektrycznych.
Oferujemy również kompleksowe wykonawstwo instalacji fotowoltaicznej dla domów i firm. Nasi Klienci decydując się na fotowoltaikę korzystają z prądu pochodzącego z odnawialnych źródeł energii.

W związku z rozwojem firmy od roku 2019 świadczymy usługi, realizując dla PGE Dystrybucja S.A. wymiany legalizacyjne liczników energii elektrycznej u odbiorców końcowych.
Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość naszych usług, począwszy od współpracy ze zleceniodawcą po końcowy i kluczowy kontakt z odbiorcami końcowymi.

W miarę rosnącego zapotrzebowania naszych Klientów, poszerzyliśmy zakres wykonywanych usług o prace montażowe instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła. Firma Pol-Instal Adrian Południak oferuje również serwis instalacji klimatyzacji w tym napełnianie instalacji czynnikiem chłodniczym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadrze inżynierów, firma Pol-Instal Adrian Południak, zapewnia wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalną i kompleksową obsługę.
Stawiamy na jakość i atrakcyjność cenową co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów, a to dla nas najważniejsze.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy niezawodnym partnerem w dziedzinie nowoczesnych instalacji.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.
Dołącz do grona zadowolonych Klientów firmy Pol-Instal Adrian Południak.
Zasięg działania
Firma Pol-Instal Adrian Południak z lokalizacji: Rzeszów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klient
Solidna firma, świetni fachowcy, szybka obsługa i niska cena. Polecam!!!