Marek Tykierka Usługi Kominiarskie

Usługi kominiarskie na najwyższym poziomie

Kominiarze
ul. Piekarska 2, 39-400 Tarnobrzeg podkarpackie
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(9 opinii) napisz opinię
Marek Tykierka Usługi Kominiarskie
ul. Piekarska 2, 39-400 Tarnobrzeg podkarpackie
NIP
8671233190
Telefon
Marek Tykierka Usługi Kominiarskie

Informacje

Opis działalności firmy Marek Tykierka Usługi Kominiarskie w Tarnobrzeg
Nasza firma istnieje od 1998 roku i znajduje się w Tarnobrzegu, na terenie województwa podkarpackiego. Świadczymy usługi kominiarskie. Właścicielem firmy jest Marek Tykierka.
Produkty i usługi
Wykonujemy prace kominiarskie na najwyższym poziomie. Wszelkie zlecenia realizujemy terminowo i solidnie. Przez wiele lat istnienia w branży zgromadziliśmy liczne grono stałych, zaufanych Klientów. Jest to najcenniejsze potwierdzenie naszego profesjonalizmu.

Oferujemy usługi kominiarskie w pełnym zakresie. W zakres naszych prac wliczamy wystawianie opinii do urzędów, odbiory budynków, czyszczenie przewodów kominowych, ekspertyzy kominiarskie, odbiory budynków, opinie do gazowni oraz przeglądy przewodów kominowych.

Oferta:
- doradztwo techniczne z zakresu kominiarstwa,
- czyszczenie przewodów kominowych,
- czyszczenie pieców kaflowych,
- uporządkowanie podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych,
- opiniowanie przewodów kominowych do odbioru budynków,
- udrażnianie przewodów kominowych,
- przeglądy i kontrole kominiarskie stanu technicznej sprawności przewodów obowiązujące zgodnie z prawem budowlanym,
- sprawdzanie przewodów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych pod względem ciągu i drożności.

Ponadto wykonujemy ekspertyzy kominiarskie oraz inwentaryzacje przewodów kominowych i podłączeń. W zakres usług wlicza się sporządzenie fachowego rysunku komputerowego z zaznaczeniem podłączeń oraz wskazaniem ewentualnych nieprawidłowości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kominiarskich. Siedziba firmy mieści się w Tarnobrzegu.
Zasięg działania
Firma Marek Tykierka Usługi Kominiarskie z lokalizacji: Tarnobrzeg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Aktualności

Usługi kominiarskie

04.09.2023

Szukasz sprawdzonej firmy kominiarskiej? W takim razie nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług kominiarskich. Czyścimy przewody kominowe, sprawdzamy ich drożność i przeprowadzamy przeglądy kominiarskie. Porządkujemy też podłączenia dymowe, spalinowe i wentylacyjne oraz sporządzamy ekspertyzy.

Kominiarstwo

09.06.2023

Świadczymy kompleksowe usługi kominiarskie. Zajmujemy się sprawdzaniem przewodów kominowych dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, czyszczeniem pieców kaflowych i przewodów kominowych oraz ich udrażnianiem. Oprócz tego przeprowadzamy przeglądy i kontrole kominiarskie stanu technicznej sprawności przewodów.Zapraszamy!

Kominiarz

20.03.2023

Głównym profilem naszej działalności są kompleksowe usługi kominiarskie. Zajmujemy się przede wszystkim czyszczeniem i udrażnianiem przewodów kominowych. Przeprowadzamy przeglądy i kontrole kominiarskie, sporządzamy ekspertyzy kominiarskie i opinie do gazowni. Dodatkowo sprawdzamy przewody kominowe dymowe, spalinowe i wentylacyjne pod względem ciągu i drożności.Zapraszamy!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
M
Malina
Pan kominiarz remontował jakiś czas temu nasze kominy. Prace przeprowadzone w ustalonym czasie. Wszystko wykonane starannie i poprawnie.
K
Kasjan
Regularnie ten kominiarz robi u mnie przeglądy i czyści kominy. To osoba z doświadczeniem i kwalifikacjami, dlatego mam pełne zaufanie.
G
Grzesiek
Profesjonalnie wykonany projekt komina. Fachowa usługa.
Ł
Łukasz
Wydawali opinię na temat przewodu kominowego w budynku. Dokonali profesjonalnego przeglądu, zajęli się też jego czyszczeniem. Ogólnie jestem zadowolony, wszystkie usługi fachowo wykonane.
A
Arek
Bardzo porządnie i dokładnie przeprowadzone czyszczenie komina. Byłem w szoku, jak bardzo był zapchany, ale udało się wszystko udrożnić. Dzięki i polecam.
A
Agata
Już parę razy korzystałam z ich pomocy gdy się komin zapychał albo był problem z piecem. Zawsze profesjonalnie wszystko wykonywali. Rzetelna firma kominiarska.
M
Mikołaj
Przegląd zrobiony szybko i fachowo. Jestem zadowolony z usługi i polecam.
M
Magdalena
Solidnie wykonane czyszczenie mocno zapchanego komina. Prawie nie było ciągu, teraz rozpalanie bezproblemowe. Polecam serdecznie.
K
T
Krzysztof Tarnobrzeg
Polecam. Solidna firma.