Grupa Eko-Karpaty Sp. z o.o.

Zajmujemy się organizacją wyjazdów zagranicznych

Biura podróży i agencje turystyczne
Rynek 19, 38-700 Ustrzyki Dolne podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(13) 461 10 09
Adres korespondencyjny
Rynek 19, 38-700 Ustrzyki Dolne podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Grupa Eko-Karpaty Sp. z o.o. znajduje się w Ustrzykach Dolnych, w powiecie bieszczadzkim, na terenie województwa podkarpackiego.Działalność rozpoczęliśmy w 2004 roku. Zajmujemy się organizacją wyjazdów. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
W branży turystycznej działamy od 15 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się organizacją wyjazdów. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Oferujemy wycieczki w Bieszczady, wycieczki dla osób indywidualnych, wycieczki na Ukrainę, wycieczki na Węgry, wycieczki na Słowację, wycieczki Karpaty, wycieczki do Lwowa, wycieczki do Mołdawii, a także rajdy piesze.

Dodatkowo oferujemy zagraniczne wyjazdy firmowe i objazdy studyjne. Bieszczady to idealne miejsce na odpoczynek, a także aktywność fizyczną. Od lat współpracujemy z lokalnymi przewoźnikami, biurami podróży, profesjonalnymi przewodnikami, siecią hotelową i agroturystyczną.

Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego kierunku wyjazdu, który spełni Państwa oczekiwania. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń