PB Transport Paweł Bawiec

Krajowy i międzynarodowy transport ładunków o masie do 3.5 tony

Transport międzynarodowy
39-225 Jodłowa 43, woj. podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PB Transport Paweł Bawiec
39-225 Jodłowa 43, woj. podkarpackie
NIP
8721284569
Telefon
PB Transport Paweł Bawiec

Informacje

Opis działalności firmy PB Transport Paweł Bawiec w Jodłowa
PB Transport Paweł Bawiec znajduje się w Jodłowej, w województwie podkarpackim. Od 2018 roku świadczymy usługi transportowe. Stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!
Produkty i usługi
Ładunki zawsze dostarczamy w ustalonym terminie i w idealnym stanie. W PB Transport zatrudniamy doświadczonych kierowców i inwestujemy w samochody dostawcze. Używamy aut przystosowanych do przewożenia do 3,5 tony towarów. Samochody dysponują skrzynią ładunkową, która jest zabezpieczona plandeką. Na czas transportu przypinamy przewożone ładunki, a plandeka chroni je przed wilgocią i wiatrem.

Transport wykonujemy na terenie Polski i do państw Europy Zachodniej, Południowej oraz Północnej. Najczęściej dostarczamy albo odbieramy ładunki z Niemiec, Francji, Szwecji, Belgii i Holandii. Zajmujemy się jednorazowymi zleceniami i nawiązujemy dłuższą współpracę z firmami. Oferujemy obsługę przeprowadzek, dostarczanie przesyłek kurierskich i przewożenie ładunków na paletach. Przykłady to:
-transport materiałów budowlanych,
-transport kosmetyków,
-transport środków czystości,
-transport części samochodowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty PB Transport! Dodatkowych informacji o usługach transportowych udzielamy telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma PB Transport Paweł Bawiec z lokalizacji: Jodłowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Aktualności

transport materiałów budowlanych

05.05.2024

Transport materiałów budowlanych wykonywany jest najczęściej samochodami dostawczymi. Auta mieszczące do 3,5 tony ładunków są pojemne, a jednocześnie na tyle małe, że mieszczą się na parkingach i podjazdach do domów. Samochodami przewożone są między innymi płytki, kleje, dachówki, płyty kartonowo-gipsowe i wiele innych produktów.

przeprowadzka

17.03.2024

Przeprowadzki w obrębie jednej miejscowości, pomiędzy miastami albo międzynarodowe wymagają zamówienia odpowiedniego transportu. W przypadku przeprowadzek mieszkań najczęściej wystarczy jeden transport samochodu dostawczego o ładowności do 3.5 tony. W aucie mieszczą się kartony, urządzenia AGD i RTV oraz mniejsze meble.

przesyłki kurierskie

30.01.2024

Przesyłki kurierskie to ładunki dostarczane bezpośrednio na wskazany adres. Najczęściej są to paczki i kartony różnej wielkości. Kurierzy dostarczają też inne przedmioty, których nie można dostarczyć w inny sposób, niż osobiście. Do przewożenia przesyłek służą najczęściej samochody dostawcze mieszczące do 3.5 tony ładunków.

samochód dostawczy

20.11.2023

Transport do 3,5 tony wykonywany jest samochodami dostawczymi. Auta wyposażone są w zamkniętą przestrzeń ładunkową albo otwartą skrzynię, nad którą rozpinana jest plandeka chroniąca przed deszczem i wiatrem. Ładunki transportowane są najczęściej na paletach. To ułatwia załadunek, zabezpieczenie towaru i rozładunek.

transport na pelecie

26.09.2023

Transport na paletach to duże ułatwienie. Ładunki łatwiej zabezpieczyć folią i następnie przypiąć palety pasami. Prostsze są też czynności załadunkowe i rozładunkowe. Wystarczy wózek ręczny albo wózek widłowy, by szybko wyciągnąć albo ulokować w przestrzeni ładunkowej paletę. Najczęściej stosowane są europalety.

UE

11.07.2023

Transport międzynarodowy wymaga odpowiednich pozwoleń i ubezpieczenia, ale zajmuje się nim wielu przewoźników. W Europie transport pomiędzy państwami Unii Europejskiej obsługiwany jest między innymi mniejszymi samochodami dostawczymi. Pojazdy przystosowane do jednorazowego przewożenia do 3,5 tony ładunków sprawdzają się zarówno w ramach stałych dostaw, jak i pojedynczych umów.

Polska

17.05.2023

Transport krajowy obejmuje przewożenie ładunków w obrębie danego państwa. Wiele firm jeździ wyłącznie po Polsce, a inne realizują zarówno dostawy krajowe, jak i zagraniczne. Mniejsze ładunki o masie do 3,5 tony dowożone są na wskazane miejsce przede wszystkim samochodami dostawczymi. Auta przystosowane są między innymi do przewożenia palet.

transport

23.03.2023

Usługi transportowe polegają na przewożeniu ładunków. Transport obejmuje załadunek, przewóz i rozładunek. Najpopularniejszą odmianą usług transportowych są te drogowe. Wykonywane są między innymi przy użyciu samochodów dostawczych. Takie auta najczęściej przewożą jednorazowo do 3,5 tony różnych ładunków.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń