UAI Architektura Konstrukcja Pracownia Projektowa

Kompleksowe usługi projektowe

Biura architektoniczne
ul. Wąska 1, 37-500 Jarosław podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
UAI Architektura Konstrukcja Pracownia Projektowa
ul. Wąska 1, 37-500 Jarosław podkarpackie
NIP
7921558574
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
UAI Architektura Konstrukcja Pracownia Projektowa

Informacje

Opis działalności firmy UAI Architektura Konstrukcja Pracownia Projektowa w Jarosław
UAI Pracownia Projektowa to pracownia projektowa zlokalizowana w Jarosławiu, która na rynku istnieje od 2005 roku. Wykonuje projekty domów, obiektów użyteczności publicznej oraz budynków przemysłowych, zajmuje się także wycenami.
Produkty i usługi
Specjalnością UAI Pracownia Projektowa są usługi projektowe dla firm i klientów indywidualnych. Firma realizuje projekty oraz nadzory inwestorskie. Od początku działalności jest zapewniona profesjonalna obsługa inwestycji na bazie indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie szczegóły projektu są z nim na bieżąco uzgadniane i konsultowane.

W zakres świadczonych usług wchodzą:
- projekty domów,
- projekty budynków mieszkalnych,
- projekty budynków przemysłowych,
- projekty budynków gospodarczych,
- projekty obiektów handlowych,
- projekty drogowe.

Zespół stanowi kadra wykwalifikowanych pracowników, którzy są na bieżąco z obowiązującymi trendami w zakresie projektowania budynków, a także posiadają rozległą wiedzę z zakresu prawa budowlanego. Dzięki nowoczesnym metodom projektowania architekci są w stanie w pełni wykorzystać potencjał terenu i środowiska i na tej podstawie tworzyć nowoczesne i funkcjonalne budynki.

Warto skontaktować się z firmą UAI Pracownia Projektowa w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Zasięg działania
Firma UAI Architektura Konstrukcja Pracownia Projektowa z lokalizacji: Jarosław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie, biłgorajski, janowski, tomaszowski, zamojski

Aktualności

budynek

07.11.2022

Od lat zajmujemy się projektowaniem budynków i wnętrz. Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów z dziedzin architektury, kosztorysowania i budownictwa. Klientom oferujemy przygotowanie projektów budynków mieszkalnych, przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu, które pozwala nam przygotować dla Państwa najwyższej klasy projekty.

dom

07.09.2022

Budynki wielorodzinne i jednorodzinne projektujemy w biurze UAI. Ponadto w naszej pracowni powstają projekty garaży, budynków gospodarskich, budynków noclegowych, usługowych, handlowych i biurowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zoptymalizować koszty budowy. Dbamy także o prawidłowe przeprowadzenie prac budowlanych.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Michał
Polecam. Super pracownia