Twój Inter-Ogród Witold Myśliwiec

Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Ogrodnictwo
38-220 Dębowiec 216, woj. podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Twój Inter-Ogród Witold Myśliwiec
38-220 Dębowiec 216, woj. podkarpackie
NIP
6851986369
Telefon
Twój Inter-Ogród Witold Myśliwiec

Informacje

Opis działalności firmy Twój Inter-Ogród Witold Myśliwiec w Dębowiec
Twój Inter-Ogród prowadzimy w Dębowcu, w województwie podkarpackim. Zajmujemy się usługami ogrodniczymi. Działamy w branży od 2005 roku.
Produkty i usługi
Twój Inter-Ogród prowadzimy z myślą o projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji terenów zielonych. Zapewniamy należytą dokładność i dotrzymywanie ustalonych terminów. Zajmujemy się ogrodami o różnej powierzchni i w różnych stylach. Na życzenie klientów tworzymy plany i następnie kształtujemy teren. Wykonujemy ogrody z oczkami wodnymi, skalniakami, a także dopasowaną do oczekiwań klientów małą architekturą i instalacjami. Wykonujemy m.in. systemy nawadniające i budujemy ścieżki ogrodowe. Ponadto oferujemy jako Twój Inter-Ogród:
-układanie trawników z rolki,
-sadzenie drzew ozdobnych i owocowych,
-sadzenie krzewów,
-sadzenie kwiatów.

Zapewniamy, że ogrody są funkcjonalne i wyglądają niezwykle estetycznie. To zasługa starannego wykonania i poddawania roślin pielęgnacji. Przycinamy gałęzie krzewów i drzew oraz kosimy trawniki. Odpady pozostałe po wymienionych pracach, a także liście zbieramy i wywozimy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Twój Inter-Ogród. Więcej informacji o usługach ogrodniczych udzielamy pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Twój Inter-Ogród Witold Myśliwiec z lokalizacji: Dębowiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzozowski, dębicki, gorlicki, jasielski, Krosno, krośnieński, strzyżowski

Aktualności

projektowanie ogrodów

30.04.2024

Twój Inter-Ogród z Dębowca to profesjonalna firma ogrodnicza, która z powodzeniem realizuje marzenia klientów o pięknych i funkcjonalnych przestrzeniach zielonych. Dzięki doświadczeniu i kreatywności naszych projektantów jesteśmy w stanie stworzyć niezwykłe kompozycje roślinne, które zachwycą zarówno estetyką, jak i praktycznym wykorzystaniem powierzchni. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi, począwszy od konsultacji, poprzez projektowanie, aż po realizację i pielęgnację ogrodów, co sprawia, że każdy klient może liczyć na pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu z Twój Inter-Ogród, byśmy razem mogli przekształcić Wasze otoczenie w niesamowite, zielone oazy spokoju i relaksu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń