Sławomir Wrażeń Kruszywa, kostka brukowa, opał, drewno opałowe

Sprzedaż kruszyw budowlanych

Kamień i kruszywa
36-147 Niwiska 516 a, woj. podkarpackie
(2 opinie) napisz opinię
Sławomir Wrażeń Kruszywa, kostka brukowa, opał, drewno opałowe
36-147 Niwiska 516 a, woj. podkarpackie
NIP
8181605566
Telefon
Sławomir Wrażeń Kruszywa, kostka brukowa, opał, drewno opałowe

Informacje

Opis działalności firmy Sławomir Wrażeń Kruszywa, kostka brukowa, opał, drewno opałowe w Niwiska
Firma Glazurnik zajmuje się sprzedażą kruszyw budowlanych. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Blizna, w województwie podkarpackim. Właścicielem jest Sławomir Wrażeń, który zachęca do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma Glazurnik działa już od niemal dekady. Jej specjalnością jest sprzedaż i transport różnego rodzaju kruszyw budowlanych. W asortymencie znajdują się między innymi piasek, ziemia, grys, kamień ogrodowy oraz węgiel. Istnieje możliwość zakupu kruszyw drogowych, takich jak kliniec, tłuczeń oraz żwir płukany o różnych grubościach. Firma posiada szeroki wybór materiałów dekoracyjnych, które znajdują idealne zastosowanie w terenach zielonych czy ogrodach. Należą do nich kora kamienna, bryły onyksu, grys dolomitowy, bryły szklane oraz kamień granitowy. Ponadto w ofercie znajdują się również:

- piasek do tynków,
- systemy dociepleń,
- kleje,
- kostka brukowa,
- pustaki,
- słupki betonowe,
- systemy kominowe.

Pracownicy działalności posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalne doradztwo i fachową obsługę. Interesanci mogą liczyć na materiały najlepszej jakości, krótkie terminy realizacji zleceń oraz atrakcyjne ceny. Pomogą oni w doborze właściwych materiałów, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby klientów.

Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej.

Właściciel zaprasza do skorzystania z oferty.Zasięg działania
Firma Sławomir Wrażeń Kruszywa, kostka brukowa, opał, drewno opałowe z lokalizacji: Niwiska świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Aktualności

kruszywa

29.04.2024

Firma Glazurnik z siedzibą w miejscowości Blizna w województwie podkarpackim, to miejsce, gdzie możemy zaopatrzyć się w różnego rodzaju kruszywa budowlane oraz skorzystać z usług transportowych. W bogatej ofercie firmy znajdziemy między innymi piasek, ziemię, grys, kamień ogrodowy oraz węgiel, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Dodatkowo, Firma Glazurnik oferuje możliwość zakupu kruszyw drogowych, takich jak kliniec, tłuczeń oraz żwir płukany o różnych grubościach, co sprawia, że każdy inwestor znajdzie u nas odpowiednie materiały do swojego projektu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiednich kruszyw oraz zaplanują transport na terenie całego województwa podkarpackiego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
L
Lidka
Polecam serdecznie ten skład kruszyw. Bogaty wybór i dobre ceny.
D
K
Damian Kusik
Bardzo mały skład kruszyw i piasku , lecz bardzo rzetelna firma bardzo słowny właściciel. ceny MEGA super różnica bardzo znaczna uwzględniając inne składy w okolicy z gorszym materiałem. bardzo szybki dowóz do klienta oczywiście był w cenie kruszywa co mnie bardzo ucieszyło gdyż transport był bezmała 30 km . POLECAM BARDZO NIE MA LEPSZEGO W OBRĘBIE 30KM .